Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > ST Patch Cord > Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

Mod Single ST FC LC Fiber Jumper
Mod Single ST FC LC Fiber Jumper
Mod Single ST FC LC Fiber Jumper
Mod Single ST FC LC Fiber Jumper
Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-ST-09

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: ST Simplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

Kawat Fiber Optic Patch adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. Jumper Serat Optik Orange datang dengan pilihan konfigurasi kabel simplex atau duplex. Pelbagai rangkaian kabel serat ditamatkan dengan penyambung state-of-the-art dan boleh didapati dalam mana-mana gabungan ST, SC, LC dan MTRJ dengan PC, UPC atau APC jenis polish untuk memenuhi konfigurasi piawai atau adat anda. ST ke LC Patch Cord SM digunakan untuk mendiagnosis masalah. Kawat Fiber Patch ST FC dihasilkan dengan ketat mengikut piawaian antarabangsa. Cord Patch Fiber Optical mempunyai teras diameter besar yang jauh lebih besar daripada panjang gelombang cahaya yang ditransmisikan, dan dengan itu mempunyai banyak jalur cahaya-beberapa panjang gelombang cahaya digunakan dalam inti serat.


ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

1 . Penyambung Serat Simplex tersedia

2 . Ketepatan tinggi dimensi mekanikal .

3 . Keupayaan pertukaran yang baik dan ketahanan yang baik;

4. Kehilangan Insersi Rendah, Kestabilan suhu tinggi dan Pertukaran yang baik.

5 Fan-out Tersedia, Pigtail Tersedia, Pelbagai

Boot (kabel) Saiz Tersedia

Aplikasi:

1. Rangkaian Telekomunikasi

2. Gigabit Ethernet, GPON, EPON

3. Rangkaian komputer

4. Peti Penamatan Gentian

5. gentian optik CATV

Imej Terperinci

Fiber Patch Cord St FcOptical Fiber Jumper Orange

Foclink Supply F iber Media Converter , PLC Splitter , SC Penyambung cepat , Tetap Optik Attenuator , S ingle Mode Fiber Patch Cord .

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > ST Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong