Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > ST Patch Cord > ST Simplex Fiber Optic Jumper

ST Simplex Fiber Optic Jumper
ST Simplex Fiber Optic Jumper
ST Simplex Fiber Optic Jumper
ST Simplex Fiber Optic Jumper
ST Simplex Fiber Optic Jumper

ST Simplex Fiber Optic Jumper

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-ST-001

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: ST Simplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

ST Simplex Fiber Optic Jumper

ST Patch Cord menyediakan media laluan kembali untuk isyarat, sama ada Simplex Optical Patch Cord adalah untuk tujuan ujian atau disebabkan pemulihan rangkaian.
Dalam kes ujian, Cord Patch Optical Simplex digunakan untuk mendiagnosis masalah.
Jenis yang disediakan termasuk semua jenis penyambung.Kami adalah Pembekal Fiber Optic Jumper , kami menawarkan penghantaran cepat untuk Cord Patch Simplex, Duplex Patch Cord, ST Patch Cord, SC Patch Cord.

Ciri-ciri Cord Patch Serat

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Aplikasi Kabel Serat Patch


1 . Penyambung Serat Simplex tersedia

2 . Ketepatan tinggi dimensi mekanikal .

3 . Keupayaan pertukaran yang baik dan ketahanan yang baik;

4. Kehilangan Insersi Rendah, Kestabilan suhu tinggi dan Pertukaran yang baik.

5 Fan-out Tersedia, Pigtail Tersedia, Pelbagai

Boot (kabel) Saiz Tersedia

Aplikasi:

1. Rangkaian Telekomunikasi

2. Gigabit Ethernet, GPON, EPON

3. Rangkaian komputer

4. Peti Penamatan Gentian

5. gentian optik CATV



Imej Terperinci

Simplex Optical Patch CordSt Patch CordFiber Optic JumperOptical Patch CordPatch Cord St






Kategori produk : Kawat Patch Fiber > ST Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong