Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:ST Patch Cord,ST Patch Cable,Multimode ST Patch Cable,Patch Cord ST,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

ST Patch Cord,ST Patch Cable,Multimode ST Patch Cable,Patch Cord ST,,

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > ST Patch Cord

ST Patch Cord

Penuh semua kategori product of ST Patch Cord, kami adalah pengeluar khusus dari China, ST Patch Cord, ST Patch Cable pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Multimode ST Patch Cable R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
FC Fiber Optic Duplex Cord Patch
  • Harga seunit:USD 0.75 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.75 / Piece/Pieces
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod
  • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO

FC Fiber Optic Duplex Cord Patch FC / UPC Duplex Patch Cord adalah kurang pengurangan apabila bengkok atau berpintal berbanding dengan tradisional FC-FC Fiber FC Patch Cord dan ini akan menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan Fiber Optic FC / UPC...

 Klik untuk maklumat lanjut
Mod Single ST FC LC Fiber Jumper
  • Harga seunit:USD 0.75 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.75 / Piece/Pieces
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod
  • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO

Mod Single ST FC LC Fiber Jumper Kawat Fiber Optic Patch adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. Jumper Serat Optik Orange datang dengan pilihan konfigurasi kabel simplex atau...

 Klik untuk maklumat lanjut
ST Pakej Optik Fiber Optik Singlemode
  • Harga seunit:USD 0.75 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.75 / Piece/Pieces
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod
  • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO

ST Pakej Optik Fiber Optik Singlemode Mod Single ST Fiber Patch Cord dihasilkan secara ketat mengikut piawaian antarabangsa. Kabel Patch Fiber Optik Singlemode mempunyai teras berdiameter besar yang jauh lebih besar daripada panjang gelombang cahaya...

 Klik untuk maklumat lanjut
ST MM DX Fiber Patch Cord
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod
  • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO

ST MM DX Fiber Patch Cord Kami adalah pengeluar kabel ST MM DX Patch profesional, Cord Duplex F iber Patch kami digunakan secara meluas dalam aplikasi FTTH dan aplikasi FTTx, ST Optical Patch Cord mempunyai teras berdiameter besar yang jauh lebih...

 Klik untuk maklumat lanjut
ST Simplex Fiber Optic Jumper
  • Harga seunit:USD 0.75 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.75 / Piece/Pieces
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod
  • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO

ST Simplex Fiber Optic Jumper ST Patch Cord menyediakan media laluan kembali untuk isyarat, sama ada Simplex Optical Patch Cord adalah untuk tujuan ujian atau disebabkan pemulihan rangkaian. Dalam kes ujian, Cord Patch Optical Simplex digunakan...

 Klik untuk maklumat lanjut
China ST Patch Cord Pembekal
Kelengkapan patch ST bermaksud Lurus Tip - penyambung gaya bayonet cepat. Penyambung ST adalah silinder dengan gandingan kunci twist. Mereka adalah jenis push-in dan twist. Kabel patch multimode ST memenuhi memenuhi syarat RoHS, dan semua kabel adalah 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos efektif untuk kabel rangkaian.ST patch kabel juga menyediakan set lengkap perkhidmatan OEM, seperti penyambung gentian , panjang, warna, gred serat, spesifikasi, bahan, pakej ect. Kord cord patch ST boleh dibuat pada sebarang panjang untuk menyesuaikan projek FTTH.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal