Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > ST Fiber Connector > Fiber Optic ST dan SC Connectors

Fiber Optic ST dan SC Connectors
Fiber Optic ST dan SC Connectors
Fiber Optic ST dan SC Connectors
Fiber Optic ST dan SC Connectors
Fiber Optic ST dan SC Connectors

Fiber Optic ST dan SC Connectors

Harga seunit: USD 0.23 / Bag/Bags
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 1000 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-ST-001

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Model Number: ST/UPC SM

    Mode: SM / MM

    Diameter: 0.9mm/ 2.0mm/ 3.0mm

    Ferrule: Ceramic

Additional Info

    Pembungkusan: oleh polibeg

    Produktiviti: 5000 per day

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000 PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS:  853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Fiber Optic ST dan SC Connectors

ST dan Penyambung SC , Penyambung ST menggunakan sambungan twist-lock bayonet dengan 2.5mm ferrule. Terdapat dalam singlemode dan multimode, penyambung FO ST mempunyai pemasangan medan yang boleh dipercayai dan tahan lama. Reka bentuk Penyambung ST Fiber Optik membolehkan pemasang untuk mengepakkan bahagian belakang badan terus ke jaket kabel.

1. Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik


- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


2. Aplikasi ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik

--FTTH (Fiber To The Home)

--CATV & CCTV

- Rangkaian Pemprosesan Data

- Peralatan Elektrik

- Rangkaian kawasan tempatan


 Insertion loss SM ≤0.20 dB
MM ≤0.25dB
Return loss

PC

≥50 dB
UPC  ≥55 dB
APC ≥65dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes





SM: 125.0+1/-0um concentricity:≤1.0um
125.5+1/-0um ≤1.0um
126.0+1/-0um ≤1.0um
MM:125 um
concentricity:1≤3 um
127 um ≤3 um
128 um
≤3 um
Operating temperature -40~85

FO ST Connector

Fiber Optic ST Connector







Kategori produk : Penyambung gentian > ST Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong