Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > ST Fiber Connector

ST Fiber Connector

Penuh semua kategori product of ST Fiber Connector, kami adalah pengeluar khusus dari China, ST Fiber Connector, ST Penyambung pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Fiber Optic ST Connector R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung

    SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung Penyambung kabel ST fiber optik, SC ST Penyambung digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif serat. Pilih jenis yang sesuai mengikut sambatan penyambung aktif gentian optik. ST kabel penyambung gentian optik Baik aglomerasi teknikal untuk memastikan...

    • SC ST LC Typle Fiber Optic Connector

    SC ST LC Typle Fiber Optic Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    SC ST LC Typle Fiber Optic Connector ST Optical Connectors, ST LC Connector adalah jenis penyambung gentian optik yang paling biasa. ST kabel penyambung menggunakan tiub plastik terdedah perumahan gentian optik. Ini memerlukan sambungan ke kabel sepadan di sisi yang lain, dengan memasukkan penyambung yang berkawan...

    • Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode

    Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode

    • Harga seunit: USD 0.23 / Bag/Bags

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: oleh polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000 PCS

    • Pesanan minimum: 1000 Bag/Bags

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode Sambung ST Jenis dibangunkan oleh AT & T sejurus selepas ketibaan FC. Sepintas lalu mereka boleh tersilap untuk satu sama lain tetapi Sinlge Mode ST Connector dan Multimode ST Connetor menggunakan bayonet fitment bukan thread skru. 1. Ciri-ciri ( Fiber Connector, FC Fiber...

    • Fiber Optic ST dan SC Connectors

    Fiber Optic ST dan SC Connectors

    • Harga seunit: USD 0.23 / Bag/Bags

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: oleh polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000 PCS

    • Pesanan minimum: 1000 Bag/Bags

    • Sijil: ISO90001

    Fiber Optic ST dan SC Connectors ST dan Penyambung SC , Penyambung ST menggunakan sambungan twist-lock bayonet dengan 2.5mm ferrule. Terdapat dalam singlemode dan multimode, penyambung FO ST mempunyai pemasangan medan yang boleh dipercayai dan tahan lama. Reka bentuk Penyambung ST Fiber Optik membolehkan pemasang...

    • ST PC APC Fiber Connector

    ST PC APC Fiber Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    ST PC APC Fiber Connector Komunikasi ST PC APC Patch Cord Optical Fiber Connector . Penyambung Fiber ST, ST ST Penyambung adalah dua penghujung optik optik jumper optik, dok mengikut medium transmisi boleh dibahagikan kepada optik tunggal mod tunggal optik biasa, jumper pelbagai mod, dan lain-lain seperti plastik...

China ST Fiber Connector Pembekal

Penyambung gentian ST adalah salah satu jenis penyambung pertama yang digunakan secara meluas dalam aplikasi rangkaian gentian optik, sambungan ST menggunakan satu dengan plastik atau badan logam bulat. Dan penyambung Fiber optik ST menggunakan mekanisme gaya bayonet "twist-on / twist-off" 2.5mm ferrule. Terdapat dalam singlemode dan multimode. Reka bentuk penyambung gentian optik ST membolehkan pemasang untuk menggerut belakang badan terus ke jaket kabel dan Kevlar. Foclink, pembekal yang boleh dipercayai penyambung serat ST sentiasa di sebelah anda 7 * 24.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com