Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > ST Adapter > Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex
Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex
Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex
Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex
Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-ST-007

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: Adapter

    RL: ≥45dB

    Operating Temperature: -40°C~+85°C

    Certificates: RoHS; ISO:9001,UL

    Mode: Singlemode Or Multimode

    Application: Telecommunication

    Durability: >1000 Matings

    Sleeve: Zirconia

    Color: Yellow

    Type: ST/PC

Additional Info

    Pembungkusan:  25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    Produktiviti: 30000

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK

Penerangan produk

Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

Ini pengganding ST logam FOC dupleks direka untuk pemasangan dalam panel dengan pemotongan segi empat tepat. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk khusus anda. Selain itu, pengganding ini boleh digunakan dengan penyambung serat gaya PC atau UPC. Hubungi kami hari ini untuk diskaun besar jumlah projek . FOC membekalkan ST Adapter Bare Fiber , termasuk jenis tunggal dan jenis multimod. Penyesuai Serat Optik FTTH ini adalah gaya simplex,

Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex kebanyakannya dengan lengan zirkonia, adapter lengan gangsa pilihan boleh didapati untuk multimode. .Fiber Patch Cord, Penyesuai Serat, Splitter Fiber, Penyambung Fast Fiber, Attenuator Serat, Box Termination Fiber

Fiber Optical Adapter St St Singlemode Duplex
Aplikasi adaptor gentian optik ST:


Pemasangan premis
Rangkaian telekomunikasi
Rangkaian Metro
Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)
Rangkaian pemprosesan data
Instrumentasi

Ciri penyesuai gentian optik ST:
Reka bentuk padat
Penjajaran ketepatan yang tinggi
Kehilangan kemasukan dan kerugian balik dan pantulan belakang
Pilihan perumahan logam atau plastik, gangsa fosfor atau zirconia berpecah lengan


ST Fiber Adapte r Gambar Produk :

Fiber Optical Adapter St St Duplex


Spesifikasi

Connector Type
ST
Polish Type
UPC
Fiber Counts
Simplex
Fiber Mode
Singlemode
Insertion Loss
≤0.2dB
Durability
≤0.1dB
Flammability Rate
UL94-V0
Working Temperature
-25~70°C

Spesifikasi
Penyambung- dua ST (perempuan) ke dua ST (perempuan)
Bahan Badan - Logam
Pemasangan - Kedudukan percuma atau sekerap (dua 3/8 "lubang).
Penjajaran bahan lengan- Zirkonia Seramik
Saluran- Dupleks
Precision- Singlemode
Warna- Logam
Kehilangan Insert (IL) - <0.2dB
Ketahanan - <0.1dB selepas 500 matings
Suhu Pengoperasian - -4 º C hingga +75 º C (+25 º F hingga +165 º F)

Permohonan

1.Fiber Optic Telecommunications
2.LAN (Rangkaian Kawasan Setempat)
3.FTTH (Fiber To The Home)
4.CATV & Sistem CCTV
5. sistem penghantaran kelajuan tinggi
6. penderiaan gentian optik
7.Industtial, Mekanikal dan Ketenteraan


Pembungkusan & Penghantaran

Simplex Duplex Fiber Optic Adapter

Soalan Lazim:

1.Apa yang MOQ anda?
Foclink : Biasanya 1pcs / item, boleh diselaraskan jika anda mempunyai keperluan terperinci.
2. Bagaimana dengan tarikh penghantaran anda?
Foclink : Tarikh penghantaran adalah kira-kira 3-5hari, ia bergantung kepada kuantiti pesanan.
3. Bolehkah anda membekalkan sampel untuk pelanggan?
Foclink : sudah tentu, bagaimanapun kos penghantaran akan dikenakan ke atas akaun pelanggan
4. Bagaimana dengan harga anda?
Foclink : Kami menyediakan produk dengan harga yang sangat kompetitif berdasarkan prestasi yang baik.
5.Adakah anda menawarkan Perkhidmatan OEM?
Foclink : Kami menerima OEM, ODM. Saiz dan bahan kabel disesuaikan. Logo kami sendiri dan reka bentuk sendiri adalah dialu-alukan. Kami akan menghasilkan mengikut keperluan dan perihalan anda;

Kategori produk : Penyesuai gentian > ST Adapter

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong