Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > ST Adapter > ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik
ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik
ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik
ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik
ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-ST-001

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: Adapter

    RL: ≥45dB

    Operating Temperature: -40°C~+85°C

    Certificates: RoHS; ISO:9001,UL

    Mode: Singlemode Or Multimode

    Application: Telecommunication

    Durability: >1000 Matings

    Sleeve: Zirconia

    Color: Yellow

    Type: ST/PC

Additional Info

    Pembungkusan:  25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    Produktiviti: 30000

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK

Penerangan produk

ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik



Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antaramuka ST, dan dilengkapi dengan mesin basuh dan mesin basuh kunci. ST Fiber Coupler D- Fiber Cord Patch, Fiber Adapter, Fiber Splitter, Fiber Fast Connector, Fiber Attenuator, Box Termination Fiber Cutout dari pusat penyesuai membolehkan pemasangan yang kukuh tanpa putaran yang tidak diingini. Fiber Optic ST Pasangan ini penyesuai berfungsi dengan aplikasi multimod, dan boleh dimuatkan ke dalam banyak dinding mount dan plat penyesuai. Kapal penyesuai ST dengan habuk habuk getah standard. APC



ST Fiber Adapte r Gambar Produk :

ST Fiber Coupler

Spesifikasi

Connector Type
ST
Polish Type
UPC
Fiber Counts
Simplex
Fiber Mode
Singlemode
Insertion Loss
≤0.2dB
Durability
≤0.1dB
Flammability Rate
UL94-V0
Working Temperature
-25~70°C

Ciri:

1.FC, LC, SC dan ST boleh didapati di PC atau APC
2. lengan pelarasan ketepatan tinggi
3. kehilangan penyisipan yang rendah dan kebolehkalaan semula yang tinggi
4. GUARANTEED SVHC
5.Materials compliant to ROHS
6. boleh didapati di plastik atau logam
7. Berkenaan dengan IEC, TIA / EIA, Telcordia standard

Permohonan

1.Fiber Optic Telecommunications
2.LAN (Rangkaian Kawasan Setempat)
3.FTTH (Fiber To The Home)
4.CATV & Sistem CCTV
5. sistem penghantaran kelajuan tinggi
6. penderiaan gentian optik
7.Industtial, Mekanikal dan Ketenteraan


Pembungkusan & Penghantaran

ST Fiber Adapter

Soalan Lazim:

1.Apa yang MOQ anda?
Foclink : Biasanya 1pcs / item, boleh diselaraskan jika anda mempunyai keperluan terperinci.
2. Bagaimana dengan tarikh penghantaran anda?
Foclink : Tarikh penghantaran adalah kira-kira 3-5hari, ia bergantung kepada kuantiti pesanan.
3. Bolehkah anda membekalkan sampel untuk pelanggan?
Foclink : sudah tentu, bagaimanapun kos penghantaran akan dikenakan pada akaun pelanggan
4. Bagaimana dengan harga anda?
Foclink : Kami membekalkan produk dengan harga yang sangat kompetitif berdasarkan prestasi yang baik.
5. Adakah anda menawarkan Perkhidmatan OEM?
Foclink : Kami menerima OEM, ODM. Saiz dan bahan kabel disesuaikan. Logo kami sendiri dan reka bentuk sendiri adalah dialu-alukan. Kami akan menghasilkan mengikut keperluan dan perihalan anda;

Kategori produk : Penyesuai gentian > ST Adapter

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong