Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:ST Adapter,ST To ST Adapter,ST Fiber Adapter,,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

ST Adapter,ST To ST Adapter,ST Fiber Adapter,,,

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > ST Adapter

ST Adapter

Penuh semua kategori product of ST Adapter, kami adalah pengeluar khusus dari China, ST Adapter, ST To ST Adapter pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang ST Fiber Adapter R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan:  25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk...

 Klik untuk maklumat lanjut
Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan:  25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex Ini pengganding ST logam FOC dupleks direka untuk pemasangan dalam panel dengan pemotongan segi empat tepat. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk...

 Klik untuk maklumat lanjut
ST Fiber Optic Bare Adapter
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan:  25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

ST Fiber Optic Adapter FOC membekalkan penyesuai fiber optik ST , termasuk jenis tunggal dan jenis multimod. Penyesuai gentian optik ST Bare ini adalah gaya simplex, Penyesuai untuk gpon kebanyakannya dengan lengan zirkonia, adapter lengan gangsa...

 Klik untuk maklumat lanjut
Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan:  25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam) Adatper Optik Fiber Optik ST STAM kami sesuai dengan standard cutout ST untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai...

 Klik untuk maklumat lanjut
China ST Adapter Pembekal
Serat ST ke penyesuai ST juga dikenali sebagai lengan optik ST fiber optik. Penyesuai ST fiber optik digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Foclink membekalkan pelbagai mod tunggal mengawan dan penyesuai ST multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, penyepit ST simplex dan duplex. Adapter ST serat hibrida, seperti perempuan kepada lelaki & lelaki kepada adapter serat lelaki, digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi optik, rangkaian televisyen kabel, LAN. Kami menawarkan rangkaian penyesuai gentian optik yang menawarkan prestasi rendah yang rendah dengan pengulangan yang sangat tinggi.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal