Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Home > Peta Laman
Peta Laman

tentang kami

Foclink ditubuhkan pada tahun 2005 dan satu lagi kilang di tanah besar pada tahun 2006. Jadi, kami telah bekerja di bidang produk Fiber optik lebih dari 10 tahun dan lebih. Sekarang kami mempunyai pasukan penyelidikan dan pembangunan yang berkuasa, pemprosesan mekanisme profesional yang menyokong teknikal sokongan profesional. Produk utama adalah kawat patch serat, penyesuai serat, splitter serat, bingkai pengedaran optik, kotak penamatan serat, kandang serat, penyambung serat, panel serat patch, media serat penukar , alat FTTH, CWDM & DWDM, dan sebagainya. FOCLINK sentiasa di sini untuk produk

Kategori dan produk

Fiber Pigtail

SC Pigtail

SC Simplex Pigtail optik Fiber SC Single Mode Pigtail SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail SC SM Fiber Optik Connector Pigtail SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail FO SC APC Single Pigtail Penyambung Pantas Penyambung Fiber Optik FTTH SC / APC yang disematkan Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail 

LC Pigtail

SC FC LC ST Fiber Pigtail LC Simplex Single Mode Pigtail LC Fast Connect Fiber Connectors LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price LC SM berwarna 12 core Fiber Optic Pigtail 12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber 12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail 

ST Pigtail

ST Fiber Optic Single Mode Pigtail 

Pigtail FC

OFC FC SM Fiber Pigtail 

Kawat Patch Fiber

SC Patch Cord

SC Simplex Fiber Patch Cord SC FC LC ST Fiber Patch Cord LSZH Fiber Patch Cable SC PC Fiber Patch Cord SC APC Fiber Patch Cord SC SC Optic Patch Cord SC FC Fiber Patch Cord SC PC / APC Jumper Fiber Optic SC / PC Fiber Optic Patch Cord SC PC / APC Cord Patch Fiber SC APC Duplex Optic Patch Cord SC Pistol Serbuk Serat Bercorak SC SC Fiber Optic Patch Cord SC FC LC Multimode Patch Cord SC APC Single Mode Lszh Patch Cord FTTH SC Fiber Optic Jumpers SC-PC Singlemode Patch Cord SC untuk STK Pistol Serbuk Serat ST FTTH SC APC Patch Cord Bend Insensitive mtrj Fiber Optic Patch Cord 

LC Patch Cord

Lc Simplex Fiber Patch Cord Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Multimode Lc Fiber Patch Cord APC LC Fiber Optical Patch Cord LC APC Fiber Optic Patch Cord LC SC Fiber Optic Patch Cord SC LC Fiber Patch Cord LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik LC SX Multimode Fiber Patch Cord LC Fiber Optic Jumper Cable lC Harga Kabel Patch Fiber Optic LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord 

FC Patch Cord

FC Simplex Fiber Patch Cord FC Duplex Optical Patch Cord FC SM Fiber Patch Cord FC APC Fiber Patch Cord FC PC Fiber Patch Cord FC PC Fiber Optic Patch Cord FC-PC Fiber Patch Cord LC Kepada FC Fiber Patch Cord Jumper Patch Serat Pistol 

ST Patch Cord

ST Simplex Fiber Optic Jumper ST MM DX Fiber Patch Cord ST Pakej Optik Fiber Optik Singlemode Mod Single ST FC LC Fiber Jumper FC Fiber Optic Duplex Cord Patch 

Multimode Fiber Patch Cord

SC Multimode Fiber Patch Cord ST Multimode Fiber Patch Cord FC Multimode Optic Patch Cord OM3 Fiber patch cord fiber FO Multimode SC Patch Cord Kord serat 0.9mm / 2mm / 3mm SC OM3 Fiber Optic Jumper Cable Kawat Patch Optik MPO / MTP LC luar gentian patch cord Cord Patch Fiber Optic Armored MPO Fiber Optical Patch Cord SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord Multimode 2m Fiber Optcial Patch Cord Kabel Optik Serat Multimode Luar OM3 Fiber Optic Jumper Cable 

Mod Patch Serat Fiber Single

Mod Single Lc Fiber Patch Cable SC Pakej Serat Singlemode ST Kabel Singlemode Fiber Patch Singlemode FC Fiber Patch Cord LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Kabel Patch Fiber Optik Single Model Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch 

Duplex Cord Patch

SC APC Duplex Fiber Patch Cord LC Duplex Singlemode Patch Cord ST Duplex Fiber Patch Cord OM3 Duplex Fiber Patch Cord SC SC SM Duplex Patch Cord Multimode Simplex Duplex Cord Patch Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord PVC Simplex Duplex cord patch fiber SC ke FC Patch Fiber Optic Cord 

Kord Patch Simplex

Mod Single Simplex Patch Cord Simplex Fiber Optic Patch Cord 3 Meter Simplex Fiber Optic Patch Cord Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord LC / FC / ST / SC Fiber Patch Cord Kawat Jumper Serat Optik Simplex 

Penyesuai gentian

Penyesuai SC

SC SX Fiber Optic Adapter SC Duplex Fiber Optic Adapter SC PC MM DX Adapter SC APC SM DX Adatper Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex Dupleks APC SC Coupler Duplex Plastic SC kepada SC Fiber Optic Couplers Penyesuai Pengatup Perempuan Perempuan SC / APC NO-Telinga SC PC APC SM MM Adapter Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter SC / Apc SM SX MM DX Fiber Optic Adapter SC / pc Penyambung penyambung gentian optik Penyesuai optik Simplex Singlemode SM SC / upc Lc / upc Sc / upc Mpo Duplex Adapter Tanpa Flange SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter 

Penyesuai LC

Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex LC PC DX OM3 Adapter LC PC APC Quad Adapter LC PC Quad OM4 Adapter Simplex dan Dupleks Plastik LC APC Fiber Optic Couplers LC / UPC Adaptor Optik Fiber Optik Dupleks dengan Flange Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter LC-quad lc pc quad flange adapter LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter LC / apc SM DX Quad Dengan Adapter Flange LC / pc-LC / pc Jenis Dupleks Coupler SM DX Adapter LC / upc Aqua Color Om3 Simplex Duplex Adapter Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter 

Penyesuai FC

SC FC LC ST Fiber Adapter FC APC SM SX Adapter FC SM SX D Adatper FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX Adatper FC Fiber Optic Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type 

ST Adapter

ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam) ST Fiber Optic Bare Adapter Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex 

Penyesuai Hibrid Serat

SC Female To LC Adapter Serat Perempuan ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC ST Perempuan Untuk Penyesuai Male SC SC Female To LC Male Adapter FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter SC / APC Coupler gentian optik untuk penyesuai LC / PC SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter 

Fiber Splitter

PLC Splitter

PLC FBT Splitter Serat 1x2 1X4 FBT Optical Coupler Fiber Optic Splitter 1x16 PLC Splitter Serat Optik Kabel Gpon Pon Passive Optical Fiber Splitter Kaset Jenis Fiber Plc Optical Splitter Fiber Optic PLC Splitter Coupler Price 1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter Split Optik Mulitimode Serat Optik Mod Single Fiber Optical Cable Splitter Coupler Gpon Passive Fiber Optic Coupler Splitter Cable Pemasang Kabel Splitter Optik Fiber Optik Harga Terbaik 1x8 LGX Type Gpon Optik Fiber PLC Splitter 1x4 1x8 1x16 PLC Jenis Optik Fiber Splitter Box Gpon Optik FBT Coupler Splitter Type Gpon 1 16 ABS Box Optical Fiber Splitter 1:16 Fiber Optic PLC Splitter Optical Tube 1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter FTTH 1 4 1 8 Splitter Internet PLC Fiber Optic 2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter 

FBT Splitter

1:64 Optik Fbt MM Splitter Mini 1 32 1 64 FBT Fiber Optic PLC Splitter 1: 2 1: 8 FBT Optical Coupler Splitter 

Penyambung Fiber Fast

SC Fast Connector

SC FC LC ST Fiber Fast Connector Penyambung Fiber Cepat SC Penyambung Cepat 5CM Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik Penyambung Pantas Penyambung Optikal Medan Fiber Optic Fast Connector SC UPC Mod Single SC APC Fiber Fast Connector SC APC Optik Fiber Optic Fast Fast Connector Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector Penyambung Fast Fiber Optic FT SC / APC 9/125 Fon Optik Sc / Upc Quick Termination Fiber Fast Conical Optical Fiber Optic SC Apc Fast Connector SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector Penyambung cepat optik SC Apc Quick Connector SC Apc Waterproof Fiber Optic Fast Connector SC UPC SM Fiber Optic Fast Fast Connector SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square Penyambung Fast Fiber Optic SC / APC Untuk Drop Cable Fiber Optic SC APC Hot-Melt Type Fusion Quick Connector Penyambung Fiber Optical SC / PC APC untuk Sambungan Fusion Splice-On Fusion 

LC Fast Connector

Hot Jual SC FC LC / APC UPC Fast Connector 

FC Fast Connector

Penyambung FC Serat Optik Fc Fast Connector Optical Fiber Optic Quick Connector FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector Penyempitan Optik Fiber Pada Penyambung Cepat FC / PC SC / APC FTTH Fusion Splice-On Hot-Melt Type Connector Fast SC / UPC Fusion Splice Pada Penyambung SC Multimode SC APC / UPC Fiber Optic Fast Fast Connector SC / UPC Single Mode Penyambung Pemasangan Pantas 9/125 Fiber Optic Fast Connector Sambungan Penyambung Fusion Sambungan FC / PC Fusion FTTH Quick Fiber Optic FC / PC Fast Connector Hot Melt jenis SC Fiber Optic Fast Connector FC Simplex Fast Connector LC SC Fiber Optic FC SC PC UPC APC Fast Connector FC PC Fast Quick Connector FC PC Fast Quick Connector Perhimpunan Gentian Optik FC LC SC PC UPC APC Fast Connector Perhimpunan Field FC Quick Connect Fiber Optic Connectors Green And Blue Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector 

Fiber Splice On Connector

Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada 

Penyambung gentian

SC Fiber Connector

Penyambung SC Fiber Optic Mode Single FO Dual Duplex Fiber Optic SC Connector SC FC LC ST Fiber Connector Penyambung APC PC Fiber Optik SC APC Multimode Fiber Optic Connector SC Jenis PC Fiber Optic Connector SC Duplex Fiber Optic Connector Serat SC PC APC sm Penyambung optik Fiber Optical SC APC Cable Connector LC SC FC Fiber Connectors ST SC LC Dan ST Fiber Connectors SC FC ST LC Fiber Optic Connectors SX SM Fiber Connector SX DX PC APC Fiber Connector ST FC Fiber Optical Connector SM Multimode Optical Fiber Connector Jenis Penyambung Fiber Optic Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik 

LC Fiber Connector

Penyambung Duplex Simplex SM SM Penyambung Serat Optik LC Multimode LC Dual Fiber Connector Penyambung Gentian Mod LC Fiber APC LC Connector LC PC Connector Fiber LC Jenis Penyambung Mod Tunggal LC UPC OM3 Connector Penyambung Optik Fiber Mini LC Penyambung Multimode Fiber Optik LC Fiber Optic LC Connector LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik Penyambung Optik Fiber LC Duplex Penyambung Serat Optik Mini LC Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi Penamatan Penyambung LC Fiber LC Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC 

FC Fiber Connector

Penyambung Fiber Optik Jenis FC FT FC Fast Connector Fiber Fast Connector FC PC Fiber Optical Ftth Fast Connector Quick Fiber FC Upc Optical Connector Fiber Optic Sinlge Mode FC Connector Mod Single dan Penyambung Serat Multimode 

ST Fiber Connector

ST PC APC Fiber Connector Fiber Optic ST dan SC Connectors Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode SC ST LC Typle Fiber Optic Connector SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung 

Serat Attenuator

Attenuator optik boleh ubah

Multimode Serat SC Attenuator Variable Variabel SC APC Serat Optik Attenuator Jenis Flange SC Variable Attenuator Serat Attenuator LC Variabel Fiber Optik Green FC Fiber Optic Variable Attenuator Attenuator Fiber LC 5 Db LC LC APC Fiber Optic Variable Attenuator LC APC Singlemode Attenuator Serat Optik SC Variable Multimode Serat Attenuator 

Attenuator Optik Inline

SC LC ST FC Attenuator Fiber Optik 

Tetap Optik Attenuator

Mod Single Simplex LC Attenuator Optik Tetapkan Lc Lc Single Mode Optical Attenuator Inline Fiber Mode Attenuator LC Mod Fiber Optik Fiber Optic LC Attenuator optik Fiber SC 5dB Flange Fiber Optical Variable Attenuator FC / PC FC APC Male-female Variable Serat Optik Attenuator LC Fiber Optic Male to Female Attenuator Serat SC UPC Attenuator Lelaki kepada Wanita Attenuator LC Fiber Optik Perempuan Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC FC Flange Type Attenuator Optik Fiber 1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC FC-FC Attenuator With Plug Type LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC 10 db SC / UPC Attenuator LC / PC 10db Attenuator LC LC Male to Attenuator Fiber Optic Perempuan 0db Attenuator Fiber Optik SC APC 

Box Termination Fiber

Box Mount Fiber Termination Box

Kotak Penamat Serat Peti Teras 12 Teras Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak Box Splitter Fiber Optical Outside Fiber Kotak Terninal Optik Kalis Air Teras 16 Teras Kotak Penamatan Fiber Optik ODF luar Kotak Terminal Optik Serat Lgx Splitter Kotak Pengedaran Serat Kalis Air Luar Kotak Terminal Fiber Mount Fol Gunung Peti Terminal Fiber Optic Mounted Wall 24 Kotak Penamatan Serat Fiber Luar Teras Kotak Pengedaran Bersama Fiber Bersama Kotak Penamat Fiber Mini Fiber Optik Kotak Penamatan 2 Fiber Optic Port Kotak Penamatan Kotak Optik ABS Teras 12 Peti Terminal Splitter Optik 12 Pelabuhan Kotak Terminal Splice Fiber Optic Teras Kotak Terminal SC Serat 16 Teras Hitam Peti Terbuka Optikal Kalis Air Luar Kotak Penghapusan Optik Fiber Port Luar 8 Kotak Terminasi Fiber Optik Teras 6 Teras 

Peti Penamatan Gentian Luaran

Wall Mount Outdoor Termination Fiber Box Kotak Terminal Pengedaran Serat Teras 16 Peti Pengedaran Kabel Fiber Optik Luaran 48 Kotak Terminal Breakout Fiber optik Teras FTTH 12 Port Fiber Optical Splitter Box Peti Penamatan Optik LGX Splitter Luaran Box Termination Fiber Ofc Indoor Fiber Peti Penamatan Splitter LGX 1x16 Kotak Terminal Pengedaran Akses Fiber Terhad Peti Opsyen Fiber Optic Splitter PLC Kotak Penamatan Serat Optik Fiber Lc Splitter Kotak Bersama Fiber Optik Fiber Splitter Ft Kotak Peti Splitter Fiber Optik Teras 48 Kotak Penghapusan Kaca Pelabuhan 8 luar Kotak Terminal Serat Hitam Kalis Air Kotak Peti Fiber Mount Outdoor Wall Peti Pengedaran Optik Fiber Luar Box Terminal Telekom Fiber Luar Kotak Peti Fiber Teras Kalis Air FTTH 24 Kotak Pengedaran Serat Dinding yang Diletakkan 

Peti Penamatan Serat Dalaman

Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras 4 Kotak Penamatan Fiber Optic FTTH Teras FTTH Faceplate 6 teras Peti Terminal Fiber Cable Kotak Terminal Rangkaian Optik Fiber Mounted Wall 16 Kotak Penamatan Simpulan Optik Port Fiber Box Termination Fiber Passive Fiber Kotak Peti Fibre Splitter Teras 8 Galaksi Kotak Terminal SCFiber Dalaman FTTH 8 Peti Pengedaran Serat FTTH Port Kotak Pengedaran Terminal Fiber Optik teras 24 Peti Terminal Fiber Optic Terminal 12 24 Kotak Pengedaran Teras Fiber Teras Kotak Terminal Fiber Optic SC 4 Kotak Pengedaran Fiber Optic FTTH Gpon Kotak Pengedaran Serat 4 Cores Kotak Penamatan Serat 8 Fiber Port 2 Kotak Optik Gentian Plate Wajah Wall Mounting 24 Cores Terminal Terminal Optik Kotak 24 Kotak 24 Teras Fttx FiberTerminal 12Core 24Core Fiber Box Distribution Box Indoor 

Panel Patch Serat

8 Panel Patch Fiber Port

Panel Fiber Patch SC ODF8 Ports 

12 Patch Panel Serat Pelabuhan

12 Panel Patch Optik Pelabuhan Port 12 Patch Panel Serat Pelabuhan 12 Panel Patch Cable Port Fiber 12 Port FC Fiber Patch Panel 6 Panel Patch Fiber Optic Port ODF Fiber Optic LC Patch Panel ODF 12 Port LC Fiber Patch Panel 12 teras Panel penamatan serat gentian 12 inti Panel Fiber Optic Patch Panel Dinding Serat Gunung Dinding Fiber Optic ODF 12 port 24 36 Rak Panel Rak Laci Gunung 12core Panel Patch Fiber Optic 12 Core Pigtail 

24 Patch Panel Fiber Port

Panel Patch Serat Optik 24 Port 24 Panel Patch Optik Port Fiber SC Fiber Optic Patch Panel 24 Panel Patch Panel Fiber LC 24 SC Optical Fiber Optic Panel 19 Panel Patch Mount Fiber Patch FO FC Fiber Patch Panel 24 Port Panel Panel Saluran Serat Port 24 Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail Panel Pukulan Serat 24core luar Panel Kawalan Fiber Optik 1U 24 Port ODF 24 LC Din Rail Fiber Patch Panel Rak 1U dipasang 24 Panel Patch Panel 24 Panel Patch Fiber Rack Port ODF 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel 19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan Panel Panah 1U Sliding 24 Teras Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras 24 Panel Patch Fiber Mounted Packet 24 Pelabuhan LC / SC Singlemode Fiber Optic Panel 

Panel Panel Fiber Port 48

Panel Panel Fiber Port 48 Panel Panel Fiber LC Port 48 Panel Patch Fiber Optic 1U LC 2U SC Fiber Optic Patch Panel Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF 2U 48 Panel Patch Optik Fiber SC LC Fiber Patch Panel 48 Port SC 48 Panel Patch Fiber Port Rack Mounted 

Panel Patch Panel Serat 96

Panel Patch Optik Fiber Port 80 96 Panel Patch Optik Pelabuhan Serat Rak-mount Type 96 Port Patch Panel 96 Panel Serat Optik Pelabuhan ODF 

Panel Patch Panel Serat 144

Panel Patch Panel Serat 144 SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel 

Rangka Pengedaran Optik

Rangka Pengedaran Serat Optik ODF ODF Fiber Optical Patch Panel Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF FTTH 48 Core Rack Mount Patch Panel ODF Frame Pengedaran Gunung Rak ODF 96 48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter 96 Pelabuhan Fiber Optic Patch Panel ODF 12 Core Cold Rolling Steel Fiber Optik ODF 24 ODF Fiber Optical Mount Rak Teras 19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF Panel Pengedaran Serat LC-Port ODF 96 12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame 24 Port Optical 19 Rak Gunung ODF Box Kotak Terminal Fiber Mount 4u ODF Rak Gunung 72 Frame Fiber Optical Port ODF 24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF Panel Pengeksport Pengedaran Kotak 144 Port 4u Luar Dalaman 24 Frame Pengedaran Optik Pelabuhan ODF 96 Rak Teras Gunung LC-Port Optical Cross ODF Rak Gunung 19 Fiber Optical ODF 

Lampiran Fiber

Penutupan Serat Optik Gentian Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran Box Junction FTTX Fiber Optical Split Fiber Optic Splice Lampiran Splitter Penutupan Serat Optik Gentian Sambungan Dulang Optik Serat Optik Wall Mount Fiber Splice Cassette Lampiran Wall Mount Fiber Optical Closure Box Penutupan Gentian Optik Gentian Kubah Lampiran Serat Udara Gentian Optik IP66 96 Gentian Teras Optik Teras Fiber FTTX 24 Port Optical Splice Closure Box Fiber Lampiran Bersama FOSC Fiber Optic Kabel Fiber Optic Bersama Peti Splice Penutupan Penutup Bersama Fiber Optic 96 Kubah Kubah Penutupan Kotak Serat Optik Penutupan CATV Fiber Optical Aerial Splice Enclosure Outdoor Aerial 48 Core Fiber Optic Splice Closure Kotak Penutup Serat Fiber 24 Cores Penutupan Gentian Optik 12 Core 

Fiber Media Converter

Fiber Optic Media Converter Fiber To Ethernet Media Converter Gigabit Media Converter Fiber To Ethernet Penukar Fiber Optik Tembaga Ethernet Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter Penukar gentian optik gentian optik Gigabit Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Tembaga Multimode Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter Mod Single SFP POE Fiber Media Converter RJ45 Optik Serat Untuk Penukar Ethernet Cat6 Media Ethernet Untuk Mod Single Fiber Optic Media Converter Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Fiber To Multimode Cat5 Ethernet Media Conveerter Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter Fiber To Ethernet RJ45 Media Converter Tembaga Untuk Mod Single Ethernet Fiber Optical Media Converter Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter Penukar Suis Fiber Cat5 

Kabinet Optik Fiber

Kabinet Pengedaran Serat Optik Kabinet 96 Teras Serat Optik Teras Terminal Kotak Kabinet Pengedaran Fiber Luaran Kabinet Optik Fiber Optik Gth Splitter Kabinet Optik Fiber Luaran Luar Kabinet Terminal Serat Optik Rangkaian Kabinet Terminal Pengedaran SMC Luar 144 Kabinet Kotak Pengedaran Serat Optik Kabinet 512 Keluli Tahan Karat 200 Kabinet Pengedaran Optik Teras Dalaman Teras 288 Serat Optik Serat Odf Kabinet Telecom Outdoor 4U Kabinet Fiber Optik Telecom Equipment Outdoor Fiber Cabinet 96 teras tayar luar gentian optik luar kabinet FTTH SC Fiber Optic Cross Connect Cabinet Kabinet Pengedaran Optik Serat Dalaman Odf Luar 144 Peti Kabinet Gentian Optik Teras FTTH 96 Teras SC LC Gentian Kabinet Optik Kotak Peti Serat Fiber Optic Box Telecom SMC 144 Kabinet Serat Teras Fiber Kabinet Penyambung Serat SMC Luaran 

Alat FTTH

LC / MU Fiber Optic Connector Cleaner Pen Fiber Cleaner Pen Untuk SC FC ST Connector Fiber Optic Cleaner Pen SC 2.5MM penapis kabel penapis gentian optik 2.5mm SC Fiber optik serat pembersih pen Kit Penyambung Kabel Fiber Optic Bekalan Prosedur Penapis Gentian Optik Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic SC Fiber Optics Cleaning Supplies Supplies Pen Sticklers Smpte Fiber Cleaning Kit Alat Pembersih Kit Fiber Optik Sticklers Fiber Optic One Click Cleaner Mpo Kotak bersih penyambung serat optik Kotak Bersih Fiber Optic Set Kit Kotak Bersih Set SC Cleaning Fiber Optic Set Kaset Jenis Kotak Bersih Serat Optik Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box Kotak Pembersihan Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO Kotak Pembersihan Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO 

Products Keywords

Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal