Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Mod Patch Serat Fiber Single > Singlemode FC Fiber Patch Cord

Singlemode FC Fiber Patch Cord
Singlemode FC Fiber Patch Cord
Singlemode FC Fiber Patch Cord
Singlemode FC Fiber Patch Cord
Singlemode FC Fiber Patch Cord

Singlemode FC Fiber Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-FC-004

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: FC Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

Singlemode FC Fiber Patch Cord

Kabel Patch Singlemode boleh digunakan sebagai alat kelengkapan dan wayar kawasan kerja. Pengertian 'mod' seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam teras Cord Fiber Patch FC , Singlemode memancarkan sinar cahaya atau mod cahaya secara bersamaan. Kami menawarkan Cord patch fiber termasuk SC ST LC FC Fiber Optic Patch Cord . Cord Fiber Patch kami dan pelbagai Fiber Kuncir menawarkan pilihan panjang mana-mana, jenis Fiber penyambung dan memuat PVC atau LSZH sarung, Fiber Patch Cord Harganya berpatutan.

Ciri-ciri Cord Patch FC

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

St Pc Sm Patch CordFiber Patch Cord PriceSinglemode Patch CordFc Apc Sm Sx Patch Cord










Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Mod Patch Serat Fiber Single

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong