Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Mod Patch Serat Fiber Single

Mod Patch Serat Fiber Single

Penuh semua kategori product of Mod Patch Serat Fiber Single, kami adalah pengeluar khusus dari China, Mod Patch Serat Fiber Single, Mod Single Patch Cord pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Kabel Patch Mod Single R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch

    Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch Singel Mode Fiber Optical Patch Cord adalah sempurna untuk jurutera yang memerlukan kabel patch gentian optik untuk kelajuan tinggi dan / atau penghantaran jarak jauh. Kabel Patch Optik SM ini tahan lama dan dibina untuk bertahan sementara memberikan prestasi yang berkualiti...

    • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Mod Single Patch Cable LC Key Ciri-ciri pelbagai simplex Simplex, Duplex dan Mini Zip. Mod Single Patch Fiber Optic memenuhi memenuhi syarat RoHS, dan semua Kabel Patch Fiber Single Mode 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos...

    • Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable Foclink adalah pengeluar optik Patch kabel profesional , Cord Patch LC kami digunakan secara meluas dalam aplikasi FTTH dan aplikasi FTTx, rangkaian pemprosesan data, rangkaian telekomunikasi dan lain-lain. Single Mode Fiber Patch Cord datang dengan pilihan anda simplex atau duplex...

    • Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model Kabel Patch Serat Single Model sangat sesuai untuk jurutera yang memerlukan kabel patch gentian optik untuk kelajuan tinggi dan / atau penghantaran jarak jauh. Saiz mod, 8.3 / 125, ditulis dengan jelas pada jaket, jadi tidak akan ada kekeliruan dengan tali patch serat lain yang...

    • SC Pakej Serat Singlemode

    SC Pakej Serat Singlemode

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    SC Pakej Serat Singlemode Kabel Patch Patch juga dikenali sebagai jumper serat atau kabel patch gentian optik . SC SC Patch Cord adalah salah satu komponen paling biasa digunakan dalam rangkaian gentian optik. Definisi `mode` seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam kabel...

    • ST Kabel Singlemode Fiber Patch

    ST Kabel Singlemode Fiber Patch

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    ST Kabel Singlemode Fiber Patch Fiber Optic ST Patch Cord dihasilkan dengan ketat mengikut piawaian antarabangsa. Patch patch serat Optik Singlemode Simplex mempunyai teras berdiameter besar yang jauh lebih besar daripada panjang gelombang cahaya yang dihantar, dan oleh itu mempunyai pelbagai jalur cahaya-beberapa...

    • Singlemode FC Fiber Patch Cord

    Singlemode FC Fiber Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Singlemode FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Singlemode boleh digunakan sebagai alat kelengkapan dan wayar kawasan kerja. Pengertian 'mod' seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam teras Cord Fiber Patch FC , Singlemode memancarkan sinar cahaya atau mod cahaya secara...

China Mod Patch Serat Fiber Single Pembekal

Kawat patch gentian mod tunggal adalah satu-satunya gentian kaca dengan diameter 8.3 hingga 10 mikron yang mempunyai satu mod penghantaran. Fiber Mode Single dengan diameter yang sempit, melalui satu mod sahaja akan menyebarkan biasanya 1310 atau 1550nm. Mempunyai jalur lebar yang lebih tinggi daripada gentian multimode, tetapi memerlukan sumber cahaya dengan lebar spektrum sempit. Sinonim adalah gentian optik mono-mode, gentian tunggal mod, modul gelombang optik tunggal, gentian uni-mod.
Serat tunggal mod memberikan anda kadar penghantaran yang lebih tinggi dan sehingga 50 kali lebih banyak daripada multimode, tetapi ia juga lebih mahal. Serat tunggal-mod mempunyai teras lebih kecil daripada multimode. Gelombang cahaya teras tunggal dan tunggal hampir menghilangkan sebarang herotan yang boleh mengakibatkan dari denyut-denyut cahaya yang tumpang tindih, memberikan pengecilan isyarat-kurangnya dan kelajuan penghantaran tertinggi dari sebarang jenis kabel gentian. Serat optik mod warna adalah serat optik yang hanya terendah mod terikat pesanan boleh menyebarkan pada panjang gelombang kepentingan biasanya 1300 hingga 1320nm

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih