Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > SC Pigtail > SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail
SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail
SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail
SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail
SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FP-SC-007

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings

    Operating Temperature: -40~75

    Return Loss: > 50db

    Sleeve: Zirconia

    Application: FTTH

    Insertion Loss: IL<0.3db

    Color: White And Yellow

    Type: SC/APC

    Mode: SM

    Key Words: Fiber Optic Pigtail SC APC SM 9 125

Additional Info

    Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    Produktiviti: 5000pcs/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: Shenzhen

    Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    Sijil: ISO CE RoHS

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

SC Fiber Pigtail juga dikenali sebagai G652d Lszh Fiber Pigtail. Pigtail Jaket Pvc adalah penting bagi rangkaian optik. Mereka mempunyai penyambung yang sama atau berbeza yang dipasang pada akhir kabel gentian optik.SC Fiber Pigtail digunakan dalam dua kawasan permohonan utama: stesen kerja komputer ke outlet dan panel patch atau pusat pengedaran bersambung optikal silang. Siri Fiber Pigtail SC dilengkapi dengan koleksi panjang dan penyambung yang komprehensif untuk memenuhi permintaan anda untuk penggunaan.


SC Pigtail Feature ( Fiber Pigtail, SC Pigtail, Pigtail LC, ST Pigtail, Pigtail FC):

Kebolehpercayaan yang tinggi

Kerugian Pulangan Tinggi

Kehilangan Insertion Rendah

Permohonan

Telecom Net

Net Ring Tempatan

Sensor Serat Optik

Peralatan Ujian Serat Optik

Sistem Komunikasi Serat Optik

FTTH, LAN, PON & CATV optik.

Spesifikasi

Mode

SM

MM

Polish

UPC

APC

PC

Insertion Loss

Typical ≤0.2dB

Maximum ≤0.3dB

≤0.25dB

Return Loss

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Interchangeability

≤0.2dB

Repeatability

≤0.1dB

Durability

≤0.2dB (1000 times mating)

Tensile Strengh

> 10kg

Temperature

≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)

Humidity

≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 hours) 

Sc Fiber PigtailG652d Lszh Fiber PigtailPvc Jacket PigtailLszh Fiber PigtailG652d Fiber Pigtail


Kategori produk : Fiber Pigtail > SC Pigtail

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong