Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > SC Pigtail > SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail
SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail
SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail
SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail
SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

Harga seunit: USD 0.42 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FP-SC-003

    Pensijilan: GS, ISO, CE, RoHS

    Durability: >1000 Matings

    Operating Temperature: -40~75

    Return Loss: > 50db

    Sleeve: Zirconia

    Application: FTTH

    Insertion Loss: IL<0.3db

    Type: SC/UPC

    Mode: MM

    Color: Aqua

    Key Words: Multimode Fiber Pigtail

Additional Info

    Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    Produktiviti: 5000pcs/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: Shenzhen

    Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    Sijil: ISO CE RoHS

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

Multimode Fiber Pigtail termasuk OM3 Fiber Optic Pigtail . SC Fiber Optic Pigtail adalah dengan penyambung gred premium dan dengan diameter diameter luar biasa 0.9mm.Multimode Fiber Pigtail dengan warna kabel yang berbeza, diameter kabel dan jenis jaket pilihan. penyambung mematuhi spesifikasi IEC, TIA / EIA, NTT dan JIS. Ia adalah dengan satu keping pembinaan dan menarik reka bentuk bukti. Multimode Fiber Pigtail adalah kos rendah tetapi prestasi tinggi, yang menjadikannya salah satu kabel yang paling popular

Ciri-ciri ( Serat Fiber, SC Pigtail, Pigtail LC, ST Pigtail, Pigtail FC):

Kebolehpercayaan yang tinggi

Kerugian Pulangan Tinggi

Kehilangan Insertion Rendah


Permohonan

Telecom Net

Net Ring Tempatan

Sensor Serat Optik

Peralatan Ujian Serat Optik

Sistem Komunikasi Serat Optik

FTTH, LAN, PON & CATV optik.

Spesifikasi

Mode

SM

MM

Polish

UPC

APC

PC

Insertion Loss

Typical ≤0.2dB

Maximum ≤0.3dB

≤0.25dB

Return Loss

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Interchangeability

≤0.2dB

Repeatability

≤0.1dB

Durability

≤0.2dB (1000 times mating)

Tensile Strengh

> 10kg

Temperature

≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)

Humidity

≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 hours) 

Gambar

Multimode Fiber PigtailOM3 Fiber Optic pigtailSc Fiber Optic PigtailSC Fiber Optic PigtailFiber Pigtail

Kategori produk : Fiber Pigtail > SC Pigtail

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong