Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > SC Pigtail > Fiber SC Single Mode Pigtail

Fiber SC Single Mode Pigtail
Fiber SC Single Mode Pigtail
Fiber SC Single Mode Pigtail
Fiber SC Single Mode Pigtail
Fiber SC Single Mode Pigtail

Fiber SC Single Mode Pigtail

Harga seunit: USD 0.38 / Bag/Bags
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FP-SC-002

    Pensijilan: GS, ISO, CE

    Durability: >1000 Matings

    Operating Temperature: -40~75

    Return Loss: > 50db

    Sleeve: Zirconia

    Application: FTTH

    Insertion Loss: IL<0.3db

    Mode: SM Or MM

    Color: Yellow Or White

    Type: SC/UPC

    Key Words: Pigtail Single Mode

Additional Info

    Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    Produktiviti: 5000pcs/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: Shenzhen

    Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    Sijil: ISO CE RoHS

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

Fiber SC Single Mode Pigtail

Pigtail Single Mode adalah medium ideal untuk semua aplikasi gentian optik anda. SC Optik Pigtail direka, dihasilkan dan diuji oleh standard industri. Kualiti komponen yang digunakan untuk membina Pigtail Fiber Optic memastikan sambungan berulang yang panjang dan tinggi. Bekalan Kosong menawarkan pelbagai pilihan penyambung, warna jaket dan garis pusat serta penilaian yang mudah terbakar yang berbeza, dan mempunyai keupayaan untuk membina kastam untuk memenuhi spesifikasi mekanikal dan prestasi yang paling ketat.

Ciri-ciri ( Serat Fiber, SC Pigtail, Pigtail LC, ST Pigtail, Pigtail FC):

Kebolehpercayaan yang tinggi

Kerugian Pulangan Tinggi

Kehilangan Insertion Rendah


Permohonan

Telecom Net

Net Ring Tempatan

Sensor Serat Optik

Peralatan Ujian Serat Optik

Sistem Komunikasi Serat Optik

FTTH, LAN, PON & CATV optik.

Spesifikasi

Mode

SM

MM

Polish

UPC

APC

PC

Insertion Loss

Typical ≤0.2dB

Maximum ≤0.3dB

≤0.25dB

Return Loss

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Interchangeability

≤0.2dB

Repeatability

≤0.1dB

Durability

≤0.2dB (1000 times mating)

Tensile Strengh

> 10kg

Temperature

≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)

Humidity

≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 hours) 

Gambar

Pigtail Single ModePigtail Fibre OpticPigtail Fibre OpticPigtail FibreFibre Pigtail

Kategori produk : Fiber Pigtail > SC Pigtail

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong