Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:SC Pigtail,Pigtail SC,SC Pigtail Single Mode,SC Sm Pigtail,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

SC Pigtail,Pigtail SC,SC Pigtail Single Mode,SC Sm Pigtail,,

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > SC Pigtail

SC Pigtail

Penuh semua kategori product of SC Pigtail, kami adalah pengeluar khusus dari China, SC Pigtail, Pigtail SC pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang SC Pigtail Single Mode R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO CE RoHS

SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail SC Fiber Pigtail juga dikenali sebagai G652d Lszh Fiber Pigtail. Pigtail Jaket Pvc adalah penting bagi rangkaian optik. Mereka mempunyai penyambung yang sama atau berbeza yang dipasang pada akhir kabel gentian...

 Klik untuk maklumat lanjut
Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada...

 Klik untuk maklumat lanjut
Penyambung Pantas Penyambung Fiber Optik FTTH SC / APC yang disematkan
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

Penyambung cepat gentian optik FTTH SC / APC yang disematkan sebelum ini Penyambung cepat gentian optik FTTH SC / APC yang disematkan sebelum ini SC / APC FTTH Fast Optical Fibe r Penyambung komunikasi + equipmen Foclink penyambung cepat membuat...

 Klik untuk maklumat lanjut
FO SC APC Single Pigtail
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO CE RoHS

FO SC APC Single Pigtail Fiber Optic Pigtail SC APC SM 9 125 Foclink membekalkan mod tunggal 9/125, multimode 50/125 dan multimode 62.5 / 125 jenis. SC / APC Fiber Optic Pigtails mempunyai pelbagai PC, UPC, dan penyambung APC. SC APC Fiber Pigtail...

 Klik untuk maklumat lanjut
SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail
  • Harga seunit:USD 0.42 / Bag/Bags
    Min.Order Harga seunit
    10 Bag/Bags USD 0.42 / Bag/Bags
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO CE RoHS

SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail SC Pigtail Serat mematuhi spesifikasi IEC, TIA / EIA, NTT dan JIS. Kawat Fiber Optic Pigtail adalah dengan satu bahagian pembinaan dan menarik reka bentuk bukti. Mod Pigtail Single SC adalah kos rendah...

 Klik untuk maklumat lanjut
SC SM Fiber Optik Connector Pigtail
  • Harga seunit:USD 0.42 / Bag/Bags
    Min.Order Harga seunit
    10 Bag/Bags USD 0.42 / Bag/Bags
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO CE RoHS

SC SM Fiber Optik Connector Pigtail SC SM Pigtail salah satu daripada stype terawal dan salah satu kabel serat optik yang paling biasa digunakan, SC SM Pigtail adalah mudah untuk digunakan dan menjimatkan kos, Penyambung Pigtail Fiber Optik telah...

 Klik untuk maklumat lanjut
SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail
  • Harga seunit:USD 0.42 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    10 Piece/Pieces USD 0.42 / Piece/Pieces
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO CE RoHS

SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail Multimode Fiber Pigtail termasuk OM3 Fiber Optic Pigtail . SC Fiber Optic Pigtail adalah dengan penyambung gred premium dan dengan diameter diameter luar biasa 0.9mm.Multimode Fiber Pigtail dengan warna kabel...

 Klik untuk maklumat lanjut
Fiber SC Single Mode Pigtail
  • Harga seunit:USD 0.38 / Bag/Bags
    Min.Order Harga seunit
    10 Bag/Bags USD 0.38 / Bag/Bags
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO CE RoHS

Fiber SC Single Mode Pigtail Pigtail Single Mode adalah medium ideal untuk semua aplikasi gentian optik anda. SC Optik Pigtail direka, dihasilkan dan diuji oleh standard industri. Kualiti komponen yang digunakan untuk membina Pigtail Fiber Optic...

 Klik untuk maklumat lanjut
SC Simplex Pigtail optik
  • Harga seunit:USD 0.38 / Bag/Bags
    Min.Order Harga seunit
    10 Bag/Bags USD 0.38 / Bag/Bags
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic
  • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO CE RoHS

SC Simplex Pigtail optik SC APC Singlemode Ethernet Pigtail un-buffered, mempunyai penyambung optik pra-dipasang pada satu hujung bersama dengan tempoh serat terdedah pada hujung yang lain. Diameter Pigtail SC SM Simplex adalah 0.9mm, 2.0mm dan...

 Klik untuk maklumat lanjut
China SC Pigtail Pembekal
Pigtail SC boleh didapati dalam kimpalan simplex dan dupleks, termasuk mod tunggal, multimode, OM3,9 / 125μm, 62.5 / 125μm, 50 / 125μm jenis. Ini adalah penyelesaian yang hebat untuk splicing fusion, menyediakan cara cepat untuk membuat peranti komunikasi dalam bidang FTTH.Untuk memastikan prestasi tinggi, SC pigtails dibuat dengan penyambung gred premium. SC pigtail mode tunggal biasanya jaket kuning, manakala SC pigtail adalah oren atau jaket aqua dan SC Multimode OM3 fiber pigtail biasanya Aqua dalam Color.Foclink, pembekal yang boleh dipercayai SC pigtail, sentiasa di sebelah anda 7 * 24.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal