Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Multimode OM3 FTTH Patch Cord,Simplex Duplex SC OM3 Patch Cord,Duplex SC Fiber Optic Jumper
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Multimode OM3 FTTH Patch Cord,Simplex Duplex SC OM3 Patch Cord,Duplex SC Fiber Optic Jumper

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > Multimode SC OM3 Patch Cord

Multimode SC OM3 Patch Cord

Berkongsi untuk:  
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
    Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

Model No.: FPC-SC-26

Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

Keadaan: Baru

Wavelength: 1260-1650nm

Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

Certification: CE ROHS FCC

Insertion Loss: ≤0.3dB

Quality Control: 100% Test Before Shipping

Jacket: PVC/LSZH

Color: Yellow Orange

Cable Length: Customized

Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

Produktiviti: 5000pieces/day

Jenama: Foclink

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: shenzhen

Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

Sijil: ISO

Kod HS: 8544700000

Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

Multimode SC OM3 Patch Cord

Foclink menawarkan pelbagai Multimode OM3 FTTH Patch Cord dengan jenis penyambung yang berkisar dari LC, SC, ST dan MTP. FOC menyediakan Simplex Duplex SC OM3 Patch Cord sesuai untuk jalur lebar berkelajuan tinggi, termasuk kabel patch OM3 50/125, yang optimum untuk aplikasi rangkaian 10Gb. Duplex SC Fiber Optic Jumper dikenali sebagai 50/125. Ini menunjukkan bahawa bahagian dalam kabel, adalah teras kaca atau plastik dengan diameter 50 mikron. 125 menunjukkan lapisan mikron luar. Gaya boot tersedia dalam standard, duplex dan uniboot, dan kabel gentian datang dalam aqua. Penyambung biasa ialah LC-LC, SC-SC, ST-ST dan MTP-MTP. Kabel 50 serat 125 kami boleh menyokong 10 Gigabit Ethernet.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Rangka Pengedaran Optik peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Multimode Om3 Ftth Patch CordSimplex Duplex Sc Om3 Patch CordDuplex Sc Fiber Optic Jumper



Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Cord optik Patch, o ptical penyesuai, Fast Penyambung Fiber Optic, Fiber Penyambung, Attenuators Fiber, Fiber Junction Box, Fiber Optic penamatan Peti dan sebagainya, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, ulang siar, industri rangkaian CATV dan .

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal