Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > SC-PC Singlemode Patch Cord

SC-PC Singlemode Patch Cord
SC-PC Singlemode Patch Cord
SC-PC Singlemode Patch Cord
SC-PC Singlemode Patch Cord
SC-PC Singlemode Patch Cord

SC-PC Singlemode Patch Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-SC-022

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

SC-PC Singlemode Patch Cord

SC-PC SM Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau kawat patch fiber optik. Ia terdiri daripada Cord Patch Singlemode yang ditamatkan dengan penyambung yang berbeza pada hujungnya. SM Patch Cord digunakan dalam dua bidang permohonan utama: stesen kerja komputer ke outlet dan panel patch atau pusat pengedaran bersambung optik. SC Fiber Pach digunakan dengan cara yang sama seperti wayar patch, untuk menyambung peranti akhir atau perkakasan rangkaian kepada sistem kabel berstruktur.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Rangka Pengedaran Optik peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Sc Pc Sm Patch CordFiber Optic Patch CordSm Patch CordFiber Pach CordSinglemode Patch Cord



Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Cord optik Patch, o ptical penyesuai, Fast Penyambung Fiber Optic, Fiber Penyambung, Attenuators Fiber, Fiber Junction Box, Fiber Optic penamatan Peti dan sebagainya, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, ulang siar, industri rangkaian CATV dan .



Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong