Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Kord Patch SC berkualiti tinggi,LC SC Patch Cord,FC SC Multimode Patch Cord
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Kord Patch SC berkualiti tinggi,LC SC Patch Cord,FC SC Multimode Patch Cord

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > SC FC LC Multimode Patch Cord

SC FC LC Multimode Patch Cord

Berkongsi untuk:  
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
    Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

Model No.: PFC-SC-019

Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

Keadaan: Baru

Wavelength: 1260-1650nm

Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

Certification: CE ROHS FCC

Insertion Loss: ≤0.3dB

Quality Control: 100% Test Before Shipping

Jacket: PVC/LSZH

Color: Yellow Orange

Cable Length: Customized

Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

Produktiviti: 5000pieces/day

Jenama: Foclink

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: shenzhen

Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

Sijil: ISO

Kod HS: 8544700000

Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

SC FC LC Multimode Patch Cord

Kord SC Patch yang berkualiti tinggi adalah sesuai untuk rangkaian gentian dalaman dengan habuk canggih dan mekanisme perlindungan laser. Mudah dipasang / keluar, kedua-dua penutup pada penyambung dan penyesuai boleh dibuka dan ditutup secara automatik apabila penyambung sedang dipasang atau ditarik keluar penyesuai, dengan betul mengelakkan debu atau pencemaran lain dan menghapuskan kebimbangan keselamatan yang disebabkan oleh hubungan laser. LC SC Patch Cord adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. FC SC Multimode Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau kabel patch serat. Ia terdiri daripada kabel gentian optik yang ditamatkan dengan penyambung yang berbeza di hujungnya.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Rangka Pengedaran Optik peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Sc Fiber Patch CordHigh Quality Sc Patch CordFc Sc Multimode Patch CordLc Sc Patch Cord



Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Cord optik Patch, o ptical penyesuai, Fast Penyambung Fiber Optic, Fiber Penyambung, Attenuators Fiber, Fiber Junction Box, Fiber Optic penamatan Peti dan sebagainya, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, ulang siar, industri rangkaian CATV dan .



Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal