Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > SC APC Duplex Optic Patch Cord

SC APC Duplex Optic Patch Cord
SC APC Duplex Optic Patch Cord
SC APC Duplex Optic Patch Cord
SC APC Duplex Optic Patch Cord

SC APC Duplex Optic Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-SC-16

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Mo3 Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

SC APC Duplex Optic Patch Cord

SC APC Patch Cord mempunyai kelebihan dalam dua kemudahlayanan yang diperintahkan untuk menyokong menghantar / menerima saluran. SC FC Fiber Patch Cord adalah kos rendah, sederhana, dan tahan lama. SC / APC Duplex Cord Patch Optik menyediakan penjajaran yang tepat melalui ferrules seramik mereka. Penyambung optik SC kord patch boleh digunakan untuk 1000 kitaran mengawan. Kawat patch gentian SC adalah salah satu gaya terawal dan salah satu kawat patch serat yang paling biasa digunakan, mudah digunakan dan penjimatan kos, Ia adalah kabel serat jenis yang paling termurah. Patch fiber SC digunakan secara meluas dalam rangkaian gentian optik. Kawat patch gentian SC dengan sarung zirkonia dan perumahan plastik.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

SC/APC Duplex Optic Patch CordSC APC Patch CordSC FC Fiber Patch CordSc Fc Patch Cable




Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk kotak simpang serat optik, panel patch gentian optik, bingkai pengedaran serat optik, penutup serat optik, penukar media serat optik, penukar media gentian optik dan lain-lain, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong