Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:SC Optical Fiber Patch Cord,SC LC Patch Cord,SC SC Fiber Patch Cord
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

SC Optical Fiber Patch Cord,SC LC Patch Cord,SC SC Fiber Patch Cord

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > SC SC Optic Patch Cord

SC SC Optic Patch Cord

Berkongsi untuk:  
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
    Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

Model No.: FPC-SC-010

Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

Keadaan: Baru

Wavelength: 1260-1650nm

Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

Certification: CE ROHS FCC

Insertion Loss: ≤0.3dB

Quality Control: 100% Test Before Shipping

Jacket: PVC/LSZH

Color: Yellow Orange

Cable Length: Customized

Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

Produktiviti: 5000pieces/day

Jenama: Foclink

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: shenzhen

Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

Sijil: ISO

Kod HS: 8544700000

Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

SC SC Optic Patch Cord

Foclink tawaran kualiti SC gentian optik Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC optik Patch Cord Menampilkan pelbagai adat Simplex, Duplex dan Zip Mini, single mode (SM) dan pelbagai mod (MM) Fiber Optic Patch Cord Serat Penyambung termasuk ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000 -etc .,. yang boleh dibina untuk spesifikasi anda. Patch Cord SC LC kami dan pelbagai Fiber Kuncir menawarkan pilihan panjang mana-mana, jenis penyambung dan memuat PVC atau LSZH sarung, Semua SC SC Patch Cord terdiri daripada Ferrules atas kami berkualiti seramik dan gentian Penyambung mencorakkan memastikan prestasi yang stabil pada kualiti yang tinggi tahap.

Fiber Patch Cord Ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Sc Optical Patch CordSc Sc Patch CordSc Sc Mm Fiber Patch CordSc Lc Patch Cord


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal