Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord > SC FC LC ST Fiber Patch Cord

SC FC LC ST Fiber Patch Cord
SC FC LC ST Fiber Patch Cord
SC FC LC ST Fiber Patch Cord
SC FC LC ST Fiber Patch Cord
SC FC LC ST Fiber Patch Cord

SC FC LC ST Fiber Patch Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-SC-002

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow

    Cable Length: Customized

    Type: SC Duplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

SC FC LC ST Fiber Patch Cord

Kabel patch serat menghantar satu isyarat cahaya pada satu masa, dan SC Patch Cord boleh digunakan untuk berjalan lebih lama daripada multimode kerana mereka mempunyai lebih banyak penentangan terhadap pelemahan.
Teras kabel Duplex Fiber Patch adalah 9 / 125μ (mikron).
Kabel Patch Optik boleh menyokong aplikasi gigabit ethernet sehingga 10 kilometer.

SC Patch Cord ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada


Mode SM MM
Polish UPC APC PC
Insertion Loss ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2dB
Return Loss ≥55dB ≥65dB ≥35dB
Interchangeability ≤0.2dB
Salt Spray ≤0.1dB
Repeatability ≤0.1dB (1000 times)
Vibration ≤0.2dB (550Hz  1.5mm)
Temperature ≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)
Humidity ≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 hours)
Apex Offset 0μm ~ 50μm
Radius of Curvature 7mm ~ 25mm


Permohonan


Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)
Rangkaian komunikasi data
Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi
Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV



Imej Terperinci

Duplex Fiber Patch Cord

Sc Patch Cord

Fiber Patch Cord

Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk SC Patch Cord, LC Patch Cord, FC Patch Cord , ST Patch Cord dll, yang banyak digunakan dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.







Kategori produk : Kawat Patch Fiber > SC Patch Cord

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong