Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > SC Fiber Connector > Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik

Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik
Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik
Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik
Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik

Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik

Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-SC-020

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Model Number: SC/PC

    Mode: Singlemode,multimode

    Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

    Insertion Loss: Singemode(UPC)≤ 0.2db

    Return Loss: Singemode(UPC)≥55db

    Durability: ≤ 0.2db Typical Change, 1000 Times

    Operating Tempe: -45 To +85 Degree

    Ferrule Polish: APC, UPC ,PC

Additional Info

    Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    Produktiviti: 5000PCS

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS: 853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Jenis Penyambung Pigtail Gentian Optik

Fiber Optic Pigtail connector boleh dibahagikan kepada: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, D4 dll pelbagai jenis penyambung serat. Jenis penyambung jenis boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm , 2.0mm atau 3.0mm.



Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik
--FTTH (Fiber To The Home)
--CATV & CCTV
- Rangkaian Pemprosesan Data
- Peralatan Elektrik
- Rangkaian kawasan tempatan


Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, Penyambung gentian SC, Penyambung gentian ST, Penyambung gentian LC) :

4. Spesifikasi

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

 0.2db

 0.2db

 0.25db

Return loss

55db

65db

30db

Durability

 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity: 0.5um

125.0um, Concertricity: 3.0um

125.3+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.3+1/-0um, Concertricity: 0.5um

127.0um, Concertricity: 3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity: 0.5um

128.0um, Concertricity: 3.0um

126.0+1/-0um, Concertricity: 1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity: 0.5um

 
Lc


lc sm dx patch cord 2.3

sc pc sm sx patch cord.1 2

st pc sm sx patch cord 1 2




Kategori produk : Penyambung gentian > SC Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong