Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > SC Fiber Connector > Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC

Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC
Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC
Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC
Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC
Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC

Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC

Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-SC-020

    Model Number: SC/PC SC/APC

    Mode: Singlemode,multimode

    Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

    Ferrule: Ceramic

Additional Info

    Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    Produktiviti: 5000PCS

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS: 853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Penyambung Fiber Optik Shenzhen Simplex SC / UPC

Penyambung Fiber Optic SC / UPC menyediakan penjajaran tepat melalui ferrules seramik mereka. Alas penyukat persegi, dengan suis push-pull yang ringkas dan dimasukkan. Mereka mempunyai Ferrule 2.5mm dan perumahan berjalur untuk perlindungan. Penyambung Fiber Optic Shenzhen, penyambung gentian optik dupleks dinilai untuk 1000 kitaran mengawan dan mempunyai Kehilangan Insertion 0.25 dB.

sc sm connector


Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik
--FTTH (Fiber To The Home)
--CATV & CCTV
- Rangkaian Pemprosesan Data
- Peralatan Elektrik
- Rangkaian kawasan tempatan


Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, Penyambung gentian SC, Penyambung gentian ST, Penyambung gentian LC) :

Insertion loss

SM

≤0.20 dB

MM

≤0.25dB

Return loss

P C

≥50 dB

UPC

≥55 dB

APC

≥65 dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes

SM: 125.0+1/-0um

concentricity:≤1.0um

125.5+1/-0um

≤1.0um

126.0+1/-0um

≤1.0um

MM:125 um

concentricity:1≤3 um

127 um

≤3 um

128 um

≤3 um

Operating temperature

-40~80°C




Kategori produk : Penyambung gentian > SC Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong