Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:SC PC SM Fiber Optic Connector,Penyambung APC PC Fiber SC,Penyambungan Penyambung SC Gentian Optik
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

SC PC SM Fiber Optic Connector,Penyambung APC PC Fiber SC,Penyambungan Penyambung SC Gentian Optik

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > SC Fiber Connector > Serat SC PC APC sm Penyambung optik

Serat SC PC APC sm Penyambung optik

Berkongsi untuk:  
    Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
    Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

Model No.: FC-SC-009

Taipkan: Penyambung gentian optik

Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

Model Number: SC/PC SC/APC

Mode: Singlemode,multimode

Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

Ferrule: Ceramic

Additional Info

Pembungkusan: pembungkusan polibeg

Produktiviti: 5000PCS

Jenama: FOC / OEM

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: shenzhen

Keupayaan bekalan: 10000PCS

Sijil: ISO90001

Kod HS: 853670

Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Serat SC PC APC sm Penyambung optik

Foclink membekalkan pelbagai jenis Mod Single dan penyambung serat optik Multimode untuk SC PC SM Fiber Optic Connector, Fiber SC PC APC Connector . Penamatan penyambung fiber optik berfungsi secara eksperimen sebelum penghantaran dan dilindungi oleh jaminan seumur hidup.

Fiber SC PC APC Connector


Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik
--FTTH (Fiber To The Home)
--CATV & CCTV
- Rangkaian Pemprosesan Data
- Peralatan Elektrik
- Rangkaian kawasan tempatan


Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, Penyambung gentian SC, Penyambung gentian ST, Penyambung gentian LC) :

Insertion loss

SM

≤0.20 dB

MM

≤0.25dB

Return loss

P C

≥50 dB

UPC

≥55 dB

APC

≥65 dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes

SM: 125.0+1/-0um

concentricity:≤1.0um

125.5+1/-0um

≤1.0um

126.0+1/-0um

≤1.0um

MM:125 um

concentricity:1≤3 um

127 um

≤3 um

128 um

≤3 um

Operating temperature

-40~80°C




Kategori produk : Penyambung gentian > SC Fiber Connector

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal