Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > SC Fiber Connector > Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

Penyambung SC Fiber Optic Mode Single
Penyambung SC Fiber Optic Mode Single
Penyambung SC Fiber Optic Mode Single
Penyambung SC Fiber Optic Mode Single
Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-SC-001

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Model Number: SC/PC

    Mode: Singlemode,multimode

    Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

Additional Info

    Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    Produktiviti: 5000PCS

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS: 853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

Penyambung gentian optik SC LC FC adalah penyambung kabel gentian optik yang menggunakan mekanisme penguncian tarik-tarik sama seperti yang digunakan dalam kabel audio / video biasa, yang menjadikannya sangat mudah untuk menyambung dan mencabut kabel. Mod Single Fiber Optic SC Penyambung digunakan untuk komunikasi arah satu arah; jadi jika mod dupleks penuh diperlukan, dua kabel dan dua penyambung digunakan bersamaan.

SC LC FC Fiber Optic Connector

Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik
--FTTH (Fiber To The Home)
--CATV & CCTV
- Rangkaian Pemprosesan Data
- Peralatan Elektrik
- Rangkaian kawasan tempatan


Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, Penyambung gentian SC, Penyambung gentian ST, Penyambung gentian LC) :

Insertion loss

SM

≤0.20 dB

MM

≤0.25dB

Return loss

P C

≥50 dB

UPC

≥55 dB

APC

≥65 dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes

SM: 125.0+1/-0um

concentricity:≤1.0um

125.5+1/-0um

≤1.0um

126.0+1/-0um

≤1.0um

MM:125 um

concentricity:1≤3 um

127 um

≤3 um

128 um

≤3 um

Operating temperature

-40~80°C



Simplex Sc Connector



Kategori produk : Penyambung gentian > SC Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong