Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > SC Fast Connector > Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

Mod Single SC APC Fiber Fast Connector
Mod Single SC APC Fiber Fast Connector
Mod Single SC APC Fiber Fast Connector
Mod Single SC APC Fiber Fast Connector
Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

Harga seunit: USD 0.45 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SC-007

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Application: FTTH Drop Cable,CATV ,CCTV Etc

    Mode: SM

    Cable Diameter: 2.0*3.0mm

    Anti-fire Class: V0

    Polishment: APC

    Type: SC APC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Material: PEI

    Return Loss: ≤-40dB

    Key Words: SC APC Fiber Optic Fater Connector

Additional Info

    Pembungkusan: 12 unit / beg

    Produktiviti: 30000pcs/day

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    Sijil: GS RoHS ISO CE

    Kod HS: 85369000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

Penyambung Fiber Optic Fiber Optic SC APC direka untuk kualiti tinggi dan kecekapan tinggi untuk pemasangan
Struktur kedudukan crimping adalah reka bentuk yang unik, dan Fast Connector SC APC tidak perlu merekatkan, tidak menggilap sebarang bahan habis pakai. struktur gentian yang dipakai serat yang diguna pakai , Single Mode SC Fast Connector boleh digunakan semula, dan memudahkan pemasangan lapangan
Ciri-ciri: ( Fast Connector F iber , Penyambung Cepat SC , Penyambung Cepat LC, FC Fast Connector , F iber Splice On Connector )

Kehilangan kemasukan yang rendah

Kemudahan pemasangan

Kos & Kebolehpercayaan yang rendah

Kemudahan penggunaan

Kepekaan alam sekitar yang rendah

Kerugian pulangan yang tinggi (jumlah refleksi yang rendah di antara muka)

Aplikasi:

CATV & FTTH

Rangkaian telekomunikasi

Rangkaian kawasan setempat (LAN)

Rangkaian kawasan luas (WAN)

Pemasangan premis

Rangkaian pemprosesan data

Penamatan peranti aktif video dan ketenteraan

Rangka Pengedaran Optik

Peralatan Rangkaian Optik

Spesifikasi:

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

≤ 0.2db

≤ 0.2db

≤ 0.25db

Return loss

≥55db

≥65db

≥30db

Durability

≤ 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

127.0um, Concertricity: ≤3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

126.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

Gambar :

Single Mode Sc Fast ConnectorSingle Mode Fast ConnectorSc Apc Fiber Optic Fater ConnectorFast Connector ScFast Connector Sc Apc


Kategori produk : Penyambung Fiber Fast > SC Fast Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong