Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > SC Fast Connector > SC FC LC ST Fiber Fast Connector

SC FC LC ST Fiber Fast Connector
SC FC LC ST Fiber Fast Connector
SC FC LC ST Fiber Fast Connector
SC FC LC ST Fiber Fast Connector
SC FC LC ST Fiber Fast Connector

SC FC LC ST Fiber Fast Connector

Harga seunit: USD 0.45 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SC-001

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Application: FTTH Drop Cable,CATV ,CCTV Etc

    Mode: SM

    Cable Diameter: 2.0*3.0mm

    Anti-fire Class: V0

    Polishment: PC

    Type: SC UPC Fast Connector

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Material: PEI

    Return Loss: ≤-40dB

    Key Words: Ftth Optical Fast Connector

Additional Info

    Pembungkusan: 12 unit / beg

    Produktiviti: 30000pcs/day

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    Sijil: GS RoHS ISO CE

    Kod HS: 85369000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

SC FC LC ST Fiber Fast Connector

Connector Fast Connector Optical sudah menjadi penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di dalam bangunan dan lantai untuk aplikasi LAN & CCTV dan dengan pengembangan FTTH, SC Connector Fast sudah membuktikan dirinya sebagai penyambung pilihan oleh penyandang, majlis perbandaran, utiliti & pembawa alternatif . Penyambung Cepat Optik kini boleh didapati dalam varian SC, LC, atau FC, yang menampung mod tunggal 250um ke 900um, dan 2.0mm, 3.0mm diameter tunggal dan jenis serat multimode, termasuk Multi-mod 62.5 / 125um dan Multi-mode 50 / 125um. Versi mod tunggal SC UPC Fast Connector boleh didapati dengan PC atau APC ferrules.

Ciri-ciri: ( Penyambung cepat F iber , Penyambung cepat SC, LC penyambung cepat, FC penyambung cepat, penyempitan gentian pada penyambung )


Kehilangan kemasukan yang rendah

Kemudahan pemasangan

Kos & Kebolehpercayaan yang rendah

Kemudahan penggunaan

Kepekaan alam sekitar yang rendah

Kerugian pulangan yang tinggi (jumlah pantulan yang rendah di antara muka)

Aplikasi:

CATV & FTTH

Rangkaian telekomunikasi

Rangkaian kawasan setempat (LAN)

Rangkaian kawasan luas (WAN)

Pemasangan premis

Rangkaian pemprosesan data

Penamatan peranti aktif video dan ketenteraan

Rangka Pengedaran Optik

Peralatan Rangkaian Optik

Spesifikasi:

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

≤ 0.2db

≤ 0.2db

≤ 0.25db

Return loss

≥55db

≥65db

≥30db

Durability

≤ 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

127.0um, Concertricity: ≤3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

126.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

Gambar:


Sc Upc Fast ConnectorOptical Fast ConnectorFtth Optical Fast ConnectorFiber Fast ConnectorFast Connector

Kategori produk : Penyambung Fiber Fast > SC Fast Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong