Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai SC > SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter
SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter
SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter
SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter
SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-SC-003

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Type: PC/UPC/APC

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Return Loss: > 50db

    Insertion Loss: IL<0.2db

    Model: SM&MM

    Application: FTTH FTTB FTTX Network

    Channels Number: Duplex

    Working Conditio: -40°C To +75°C

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Serangkaian Penyesuai Serat Optik termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, penyambung SC duplex dan duplex. Penyesuai gentian SC PC APC , seperti wanita untuk lelaki & lelaki kepada adapter serat lelaki, digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAM. Atongda mengamalkan bahan mentah berkualiti tinggi dan menjadikan penyesuai optik ini ketat mengikut standard antarabangsa. Kami menawarkan Penyesuai Optik SM. Dengan menghubungkan dua penyambung dengan tepat, penyesuai gentian optik membolehkan sumber cahaya dihantar paling banyak dan mengurangkan kerugian sebanyak mungkin. Pada masa yang sama, penyesuai gentian optik mempunyai merit kerugian penyisipan yang rendah, penukaran dan penambahbaikan yang baik. Foclink membekalkan pelbagai lengan mengawan dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Yang boleh digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama-sama dan mendapatkan kehilangan kemasukan yang rendah kepada isyarat penghantaran optik. Serat Patch Cord, Penyesuai Serat, Splitter Serat, Penyambung Serat Fast, Serat Attenuator, Peti Penamatan Gentian

SC PC APC Fiber Adapter gambar produk:

Sm Optical Adapter

Ciri

1. LC penyesuai gentian optik
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung LC
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Operasi temp .: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Spesifikasi

Kerugian penyisipan: <0.2dB
Kebolehulangan: <0.2dB
Pertukaran: <0.2dB
Daya retensi: 200-600G
Masa Ketahanan:> 1000
Julat suhu: -40 - 80 darjah Celsius

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan
Sistem CATV
Rangkaian Telekomunikasi
Ujian Peralatan

Sm Simplex Optical Fiber Adapter

Permohonan Penyesuai SC :

- Gigabit Ethernet; Penamatan peranti aktif; Rangkaian telekomunikasi; Video; Multimedia; Industri; Tentera; Pemasangan premis;

Keterangan Produk Jadual Parameter

                        Singlemode        Multimode
Insertion loss:          <0.1dB         <0.15dB
Return loss:             ≥55dB            
                         ≥65dB(APC)
Durability: <0.1dB typical change,500 mating
Operating Temperature:-40 to +75ºC       -40 to +75ºC

Data teknikal SC PC APC Fiber Adapter

pembungkusan & penghantaran

SC PC/APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai SC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong