Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai SC > Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter

Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter
Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter
Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter
Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter
Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter

Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SA-01

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Type: PC/UPC/APC

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Return Loss: > 50db

    Insertion Loss: IL<0.2db

    Model: SM&MM

    Application: FTTH FTTB FTTX Network

    Channels Number: Duplex

    Working Conditio: -40°C To +75°C

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

Multimode Coupler Optik Singlemode Om3 Sc Dx Adapter

SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita kepada lelaki & lelaki kepada adapter serat lelaki, digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAM. Atongda mengamalkan bahan mentah berkualiti tinggi dan menjadikan penyesuai optik ini ketat mengikut standard antarabangsa. Kami menawarkan SC / APC Fiber Optic Adapter. yang boleh digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama-sama dan mendapatkan kehilangan sisipan yang rendah untuk penghantaran isyarat optik. Serat Patch Cord, Penyesuai Serat, Splitter Serat, Penyambung Serat Fast, Serat Attenuator, Peti Penamatan Gentian

SC APC SM DX Adatper gambar produk:

X1D1SC/APC Fiber Optic Adapter

Ciri Penyesuai SC :

--- Kehilangan kemasukan yang rendah dan kehilangan pantulan belakang
--- permukaan akhir Ferrule pra-kubah
--- Kekunci anti putaran ketepatan
--- Nikel tembaga bersalut nikel
--- Butang gaya TeScordia
--- Bebas-terapung ferrule seramik

SC APC SM DX Adatper Permohonan Penyesuai SC :

- Gigabit Ethernet; Penamatan peranti aktif; Rangkaian telekomunikasi; Video; Multimedia; Industri; Tentera; Pemasangan premis;

Keterangan Produk Jadual Parameter

                        Singlemode        Multimode
Insertion loss:          <0.1dB         <0.15dB
Return loss:             ≥55dB            
                         ≥65dB(APC)
Durability: <0.1dB typical change,500 mating
Operating Temperature:-40 to +75ºC       -40 to +75ºC

Data teknikal SC-APC Single Adapter

pembungkusan & penghantaran

SC Fiber Optical Adaptor

Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai SC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong