Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Splitter > PLC Splitter > 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter
1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter
1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter
1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter
1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FOC-PLC Splitter

    Model Number: Plc Splitter

    Type: PLC / FBT

    Wavelength: 1260-1650nm

    Temperature: -40℃ ~ 85 ℃

    Parameters: 1*N /2*N

    Return Loss: 55/50db

    Directivity: ≥ 55db

    Fiber Size: 0.9, 2.0, 3.0mm

    Application: FTTH, FTTB, FTTO, FTTx

    Quality: High Quality

Additional Info

    Pembungkusan:  pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    Produktiviti: 10000pcs per Day

    Jenama: FOCLINK

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    Sijil: ISO ROHS CE

    Kod HS: 8517622990

    Port: Shenzhen,Hongkong,Ningbo

Penerangan produk

1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1 hingga 16 Plug-in PLC Splitter adalah sejenis alat optik gelombang terpadu bersepadu . Fiber Splitter dengan F iber Connector, Penyambung Fiber SC , Penyambung Fiber LC, Penyambung Fiber FC

Ciri-ciri Utama: (F iber Splitter , PLC Splitter, FBT Splitter , F iber optic splitter)

1) kehilangan Insertion Rendah
2) PDL yang rendah
3) Reka Bentuk Kompak
4) Keseragaman saluran ke saluran yang baik
5) Panjang Wide Operasi Lebar: 1260-1650nm
6) Suhu Pengendalian Lebar: -40 ° C - 85 ° C
7) Kebolehpercayaan Tinggi dan Kestabilan Splitter PLC


F iber Optic Splitter Application:

1) Sistem FTTX
2) Rangkaian PON
3) Pautan CATV
4) Pengedaran Isyarat Optik
5) Rangkaian Areal Tempatan (LAN)
6) Sistem Komunikasi Fiber


Spesifikasi:

Parameters 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Operating Wavelength (nm)                                    1260~1650
Fiber Type                       SMF-28e or customer specified
Insertion Loss (dB)(S/P Grade) 4.0/3.8 7.3/7.0 10.5/10.2 13.7/13.5 16.9/16.5 21.0/20.5
Loss Uniformity (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
Return Loss (dB) (S/P Grade) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
Polarization Dependent Loss(dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4
Directivity (dB) 55  55 55 55 55 55
Wavelength Dependent Loss(dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperature Stability(-40~85 °C)(dB) 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5
Operating Temperature (°C)                                      -40~85
Storage Temperature (°C)                                      -40~85
Packaging Dimension (mm)   (L×W×H) 40×4×4 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×7×4 60×12×4

Nota: 1. Ditentukan tanpa penyambung.

2. Menambah kerugian 0.2dB tambahan bagi setiap penyambung


Gambar Produk:

Sc Pc Apc 1 16 Plc Fiber SplitterSc Pc Apc 1 16 Plc Fiber Splitter .1 16 Plc Fiber Splitter1 To 16 Plug In Plc SplitterSc Pc 1 16 Plc Fiber Splitter



Kategori produk : Fiber Splitter > PLC Splitter

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong