Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Fiber Optical Pigtail,Single-mode 0.9mm Fiber Optic Pigtail,Serat Optik Pigtail
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Fiber Optical Pigtail,Single-mode 0.9mm Fiber Optic Pigtail,Serat Optik Pigtail

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > Pigtail FC > OFC FC SM Fiber Pigtail

OFC FC SM Fiber Pigtail

Berkongsi untuk:  
    Harga seunit: USD 0.42 / Bag/Bags
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
    Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

Model No.: FP-FC-001

Pensijilan: GS, ISO, CE

Durability: >1000 Matings

Operating Temperature: -40~75

Return Loss: > 50db

Sleeve: Zirconia

Application: FTTH

Insertion Loss: IL<0.3db

Color: White And Yellow

Mode: SM

Type: SC/UPC/APC

Key Words: Optical Fiber Pigtail

Additional Info

Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

Produktiviti: 5000pcs/day

Jenama: Foclink

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: Shenzhen

Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

Sijil: ISO CE RoHS

Kod HS: 8544700000

Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

OFC FC SM Pigtail

Serat optik Pigtail boleh didapati dalam kedua-dua versi singlemode dan multimod, dan Pigtail Optical Fiber adalah sepenuhnya intermateable dengan produk NTT-FC. Kedua-dua versi smf dan mmf Single-Mode 0.9mm Fiber Optic Pigtail datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan profil PC pra-digilap dan akhir bulat cembung.

Ciri-ciri ( Serat Fiber, SC Pigtail, Pigtail LC, ST Pigtail, Pigtail FC):

Kebolehpercayaan yang tinggi

Kerugian Pulangan Tinggi

Kehilangan Insertion Rendah

Permohonan

Telecom Net

Net Ring Tempatan

Sensor Serat Optik

Peralatan Ujian Serat Optik

Sistem Komunikasi Serat Optik

FTTH, LAN, PON & CATV optik.

Spesifikasi

Mode

SM

MM

Polish

UPC

APC

PC

Insertion Loss

Typical ≤0.2dB

Maximum ≤0.3dB

≤0.25dB

Return Loss

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Interchangeability

≤0.2dB

Repeatability

≤0.1dB

Durability

≤0.2dB (1000 times mating)

Tensile Strengh

> 10kg

Temperature

≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)

Humidity

≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 hours) 

Pigtail Optical FiberSingle-Mode 0.9mm Fiber Optic PigtailOfc PigtailFc Pigtail


Kategori produk : Fiber Pigtail > Pigtail FC

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal