Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord > MPO Fiber Optical Patch Cord

MPO Fiber Optical Patch Cord
MPO Fiber Optical Patch Cord
MPO Fiber Optical Patch Cord
MPO Fiber Optical Patch Cord
MPO Fiber Optical Patch Cord

MPO Fiber Optical Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-MM-005

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Mo3 Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

MPO Fiber Optical Patch Cord

Perhimpunan Cord Patch MPO Fiber memudahkan penyebaran ketinggian tulang belakang berkepadatan tinggi di pusat-pusat data dan persekitaran serat tinggi yang lain, mengurangkan pemasangan rangkaian atau masa konfigurasi dan kos, mereka digunakan untuk sambungkan kaset, kapal terbang atau peminat kipas. Kabel Patch Optical MPO yang ditawarkan dalam jenis serat dalam versi 8, 12, 24 atau 48 teras yang menggunakan struktur mikrokabel yang padat dan lasak. Kabel padat mengoptimumkan penggunaan kabel dan meningkatkan aliran udara. Kabel Patch Optik Mpo Optik ini dibina dengan komponen berkualiti tinggi. Versi elit kehilangan rendah ditawarkan, memaparkan kehilangan sisipan yang rendah untuk menuntut rangkaian kelajuan tinggi di mana belanjawan kuasa adalah kritikal.

Mpo Optical Fiber Patch Cord

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Model SM MM
Connector A:MPO/MTP
Connector Fiber Count 8,12,24,48 Core
Polish PC,APC PC
Insertion Loss  Standard ≤0.70dB ≤0.50dB
Elite Low Loss ≤0.35dB ≤0.30dB
Return Loss PC≥50dB,APC≥60dB ≥30dB
Durability(500 Matings) ≤0.2dB
Test Wavelength  1310/1550nm 850/1300nm
Connector B:LC,LC Uniboot,SC,FC,ST
Polish PC,APC PC
Insertion Loss  ≤0.2dB ≤0.2dB
Return Loss PC≥50dB,APC≥60dB ≥35dB
Durability(500 Matings) ≤0.2dB
Test Wavelength  1310/1550nm 850/1300nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Mpo Optical Patch CordMpo Fiber Patch Cord






Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk kabel patch gentian optik , penyesuai optik, penyambung optik gentian optik, penyambung optik, kotak simpang serat optik, penukar media gentian optik, penukar media gentian optik dan sebagainya, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong