Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord > Kawat Patch Optik MPO / MTP

Kawat Patch Optik MPO / MTP
Kawat Patch Optik MPO / MTP
Kawat Patch Optik MPO / MTP
Kawat Patch Optik MPO / MTP
Kawat Patch Optik MPO / MTP

Kawat Patch Optik MPO / MTP

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-MM-002

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Mo3 Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

Kawat Patch Optik MPO / MTP

MPO MTP Fiber Optic Patch Cord biasanya digunakan dalam pita patch gentian optik riben atau kipas reben dari pelbagai serat perakitan. Kabel optik gentian riben mempunyai pelbagai gentian kaca dalam setiap jaket tunggal, MTP / MPO juga teras teras gentian kaca di dalam setiap penyambung tunggal. iaitu, terdapat beberapa sambungan gentian kaca dalam setiap Patch Patch MPO tunggal, contohnya 4 serat, 8 serat, 12 gentian, dan lain-lain. pemasangan MTP / MPO MTP / MPO biasa MTP / MPO tipikal MTP / MTO hingga 12 MT-RJ, dan sebagainya. MPO Fiber Optic Patch Cord juga boleh didapati dengan mod tunggal dan multimode, PC dan APC polish.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Mpo Fiber Optic Patch CordMpo Om3 1Mtp Fiber Optic Patch CordMpo Patch Cord




Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk kotak simpang serat optik, panel patch gentian optik, bingkai pengedaran serat optik, penutup serat optik, penukar media gentian optik, penukar media gentian optik dan sebagainya, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong