Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord > OM3 Fiber patch cord fiber

OM3 Fiber patch cord fiber
OM3 Fiber patch cord fiber
OM3 Fiber patch cord fiber
OM3 Fiber patch cord fiber
OM3 Fiber patch cord fiber

OM3 Fiber patch cord fiber

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: OM3 Fiber optic patch cord

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Mo3 Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

OM3 Fiber patch cord fiber

OM3 bermaksud serat multi-mode 50 / 125um yang dioptimumkan untuk laser dan digunakan untuk sistem dengan jalur lebar yang tinggi. Sistem Patch OM3 adalah puncak dari reka bentuk gentian multimode. Untuk menggunakan protokol 10Gbs Ethernet baru dalam sistem serat optik memerlukan serat multimode OM3 50/125.
OM3 Fiber Patch Cord membolehkan perkakasan berasaskan VCSEL baru dan warisan berasaskan LED lama untuk wujud bersama sistem anda. Bagi pengurus IT yang keras, penyelesaian OM3 akan memberikan laluan penghijrahan yang mudah melalui 1Gbs hingga 10Gbs.
Kami adalah Pembekal Fiber Patch Leads , kami menawarkan penghantaran cepat forOM3 Patch Cord.

FC Fiber Optic Patch Cord Ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Fibre Patch LeadsFc Om3 Dx Patch CordOm3 Fiber Patch CordOm3 Dx Patch CordOm3 Patch Cord


Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Kabel Patch Fiber, Penyambung Serat, Adaptor Fiber, Attenuator Fiber, Penukar Fiber Media, Fiber Lampiran, Peti Penamatan Fiber, Frame Pengedaran Optik dan lain-lain yang banyak digunakan dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian .

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong