Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord > FC Multimode Optic Patch Cord

FC Multimode Optic Patch Cord
FC Multimode Optic Patch Cord
FC Multimode Optic Patch Cord
FC Multimode Optic Patch Cord
FC Multimode Optic Patch Cord

FC Multimode Optic Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-FC-003

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: FC Multimodo Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

FC Multimode Optic Patch Cord

FC PC Patch Cord Terdapat dalam jenis Patch Cord Multimodo dan Singlemode. FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Patchcord Fiber Optic adalah 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian.

Ciri-ciri Cord Patch Multimode

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm



Aplikasi kord Serat Multimode

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Kotak Penamatan Gentian peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Gambar Terperinci kord Serat Patch

Patch Cord MultimodoFc Pc Patch CordFc Mm Dx Patch Cord 5 3

Fiber Optic Patchcord


Memesan maklumat untuk kord patch gentian:

1. penyambung gentian optik 1: penyambung optikal, penyambung lc, penyambung gentian st, ST penyambung gentian, penyambung MTRJ, penyambung MPO

2. penyambung gentian 2: penyambung optik sc , penyambung lc , penyambung serat st , ST Fiber Connector , MTRJ Connector, Penyambung MPO

3.Ferrule Jenis antara muka: PC, UPC, dan APC

4.Fiber core: Simplex, duplex

5. jenis gentian; Mod tunggal (G. 652, G655), multimode (50/125) / (62.5 / 125), kabel OM3

6.Fiber diameter (mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0

7. Panjang gentian; Ditetapkan pengguna


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Multimode Fiber Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong