Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Pigtail > LC Pigtail

LC Pigtail

Penuh semua kategori product of LC Pigtail, kami adalah pengeluar khusus dari China, LC Pigtail, Pigtail LC pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Mod Pigtail Single LC R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • 12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail

    12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO CE RoHS

    12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail 12 Teras Teras SM Fiber Optic Pigtail digunakan untuk aplikasi sambatan apabila menamatkan kabel tanaman luar. Kabel Serat Optik Pigtail adalah penyelesaian yang hebat untuk penyambungan fusion di dalam kandang serat optik. Serat Reben 12 Teras datang dengan...

    • 12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber

    12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO CE RoHS

    12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber LC Pigtail Serat adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. 12 Teras Fiber Teras datang dengan pilihan konfigurasi kabel simplex atau dupleks anda. Pelbagai rangkaian LC Singlemode Pigtail Fiber ditamatkan dengan...

    • LC SM berwarna 12 core Fiber Optic Pigtail

    LC SM berwarna 12 core Fiber Optic Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO CE RoHS

    FO SC APC Single Pigtail LC Fiber Pigtail adalah kabel serat optik yang dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkan ia cepat dan mudah disambungkan ke CATV, suis optik, atau peralatan telekomunikasi lain. Mempunyai lapisan perlindungan yang tebal, 12 inti Fiber Optic Pigtail digunakan untuk...

    • LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price

    LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price

    • Harga seunit: USD 0.55 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    • Sijil: GS RoHS ISO CE

    LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price LC Fast Connector Fttx adalah gentian optik yang terbenam, untuk memastikan wajah penggilap kilang yang terkawal, radius kelengkungan, puncak mengimbangi, ketinggian unjuran permukaan gentian optik permukaan akhir dan jisim seramik Penggunaan Fast Connector Price...

    • LC Fast Connect Fiber Connectors

    LC Fast Connect Fiber Connectors

    • Harga seunit: USD 0.55 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    • Sijil: GS RoHS ISO CE

    LC Fast Connect Fiber Connectors Operasi yang mudah, Penyambung Pantas LC boleh digunakan secara langsung dalam ONU, juga dengan kekuatan mengikat lebih daripada 5 kg, ia digunakan secara meluas dalam projek revolusi rangkaian FTTH. LC Fast Connector juga mengurangkan penggunaan soket dan penyesuai, menjimatkan kos...

    • LC Simplex Single Mode Pigtail

    LC Simplex Single Mode Pigtail

    • Harga seunit: USD 0.35 / Bag/Bags

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    • Sijil: ISO CE RoHS

    LC Simplex Single Mode Pigtail Foclink membekalkan Simplex Fiber Pigtail dengan harga yang sangat kompetitif. Fiber Pigtail LC adalah dengan penyambung LC gred premium dan kabel diameter luar biasa 0.9mm. Mod Pigtail Single LC boleh didapati, dengan warna kabel yang berbeza, diameter kabel dan jenis jaket pilihan....

    • SC FC LC ST Fiber Pigtail

    SC FC LC ST Fiber Pigtail

    • Harga seunit: USD 0.36 / Bag/Bags

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    • Sijil: ISO CE RoHS

    SC FC LC ST Fiber Pigtail Fiber Optic Pigtail digunakan dalam telekom, rangkaian Datacom dan juga digunakan untuk rangkaian metropolitan dan akses kelajuan tinggi. LC Fiber Optic Pigtail ditamatkan dengan penyambung standard yang memberikan prestasi optimum optimum. Penampan separa ketat memenuhi keperluan di pasaran...

China LC Pigtail Pembekal

LC kigtail juga dipanggil garisan ekor, kerana hanya satu hujung yang mempunyai penyambung dan hujung yang lain adalah teras kabel gentian optik yang patah, melalui kimpalan dan teras kabel gentian optik yang bersambung, sering muncul di dalam kotak terminal gentian, untuk menyambung kabel gentian optik dan transceiver serat (Juga digunakan antara couplers, jumper, dll). Ia termasuk mod lc pigtail tunggal dan lc pigtail multimode. Diameternya adalah 0.9mm, 2.0mm dan 3.0mm dengan panjang yang berbeza seperti yang disesuaikan. Pigtail lc berwarna kuning, putih. Ia digunakan secara meluas dalam CATV, FTTH / FTTX, rangkaian telekomunikasi, pemasangan premis, rangkaian pemprosesan Data, rangkaian LAN / WAN, dan banyak lagi.

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih