Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord > LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord
LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord
LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord
LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord
LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-LC-014

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Color: Orange ,yellow

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Type: LC Duplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen

Penerangan produk

LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

SC / UPC-LC / UPC SM Fiber Jumper adalah salah satu gaya terawal dan salah satu kabel patch gentian yang paling biasa digunakan, mudah digunakan dan menjimatkan kos, Ia adalah kabel serat jenis yang paling termurah. SC ke LC Patch Cord digunakan secara meluas dalam rangkaian gentian optik. Mode Single Fiber Optic Jumper Cord dengan lengan zirkonia dan perumahan plastik. SC LC, penyambung faktor bentuk yang lebih kecil, paling biasa digunakan. FTTH Patch Cord juga datang dalam jenis hibrid dengan satu jenis penyambung pada satu hujung dan satu lagi jenis penyambung pada yang lain. SC-LC SM MM Patch Cord digunakan dengan cara yang sama seperti wayar patch, untuk menghubungkan peranti akhir atau perkakasan rangkaian ke sistem kabel terstruktur.

Ciri-ciri:

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard

(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS

(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.

(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Imej Terperinci

Single Mode Fiber Optic Jumper CordLc Sm Dx Patch Cord 1Sc To Lc Patch CordScupc Lcupc Sm Fiber Jumper

Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk kancing patch multimode , kawat patch serat mod tunggal , kord patch duplex, kord patchlex, kord patch ST , FC patch cord, LC patch cord, SC patch cord dll, yang banyak digunakan dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong