Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord > SC LC Fiber Patch Cord

SC LC Fiber Patch Cord
SC LC Fiber Patch Cord
SC LC Fiber Patch Cord
SC LC Fiber Patch Cord
SC LC Fiber Patch Cord

SC LC Fiber Patch Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-LC-009

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Color: Orange ,yellow

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Type: LC Duplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen

Penerangan produk

SC LC Fiber Patch Cord

Kami membekalkan Cord SC LC 2m Fiber Patch , ini SC LC SX Fiber Patch Cord dengan pilihan gentian multimode 50/125 atau gentian multimode 62.5 / 125, SC Patch Outdoor LC Patch Cord boleh menjadi 0.9mm, 1.8mm, 2mm atau 3mm outer jaket kabel optik, kabel adalah Rizer diberi nilai, Plenum diberi nilai pilihan. Kami juga menyediakan OM3 laser dioptimumkan LC SC duplex multimode kabel gentian optik patch.

Ciri-ciri:

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard

(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS

(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.

(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Imej Terperinci

Sc Lc Sx Fiber Patch CordSc Lc Dx Mm Patch Cord 2Sc Lc 2m Fiber Patch CordSc Lc Outdoor Fiber Patch Cord


Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk kancing patch multimode , kawat patch serat mod tunggal , kord patch duplex, kord patchlex, kord patch ST , FC patch cord, LC patch cord, SC patch cord dll, yang banyak digunakan dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.







Kategori produk : Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong