Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord > APC LC Fiber Optical Patch Cord

APC LC Fiber Optical Patch Cord
APC LC Fiber Optical Patch Cord
APC LC Fiber Optical Patch Cord
APC LC Fiber Optical Patch Cord
APC LC Fiber Optical Patch Cord

APC LC Fiber Optical Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-LC-005

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Lc Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

LC APC Fiber Optical Patch Cord

Kabel Patch Optik LC APC , 10 Gig Multimode 50/125, Duplex popular dengan rangkaian ketumpatan tinggi. Ini kabel patch lc lc ditamatkan dengan snap dalam penyambung optik gentian optik gaya. Mereka serasi dengan peranti plug-and-play seperti modul SFP dan transceiver XFP. Ini boleh didapati dengan panjang antara satu meter hingga 75 meter. Pelbagai rangkaian Kabel Patch Fiber Optik Duplex kami ditamatkan dengan penyambung Fiber yang canggih, yang boleh didapati dalam kombinasi jenis APC polish untuk memenuhi konfigurasi standard atau adat anda. Kord Patch SM DX kami telah diperiksa secara geometri dengan interferometer dan diuji dengan kehilangan sisipan automatik dan peralatan ujian refleksi untuk memastikan prestasi luar biasa.

Ciri

(1) dalaman: ferrule seramik

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard

(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Kotak baki peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Lc Apc Optical Fiber Patch CordDuplex Fiber Patch CordLc Apc Dx Sm Patch CordSm Dx Patch Cord




Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Kabel Patch Fiber, Penyambung Serat, penyesuai optik fiber, splitter fiber optik , penyambung cepat gentian optik, penyambung gentian optik, attenuators serat, kotak ft dll, yang digunakan secara meluas dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong