Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord > Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

Duplex LC Fiber Optic Patch Cord
Duplex LC Fiber Optic Patch Cord
Duplex LC Fiber Optic Patch Cord
Duplex LC Fiber Optic Patch Cord
Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-LC-002

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Color: Orange ,yellow

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Type: LC Duplex

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen

Penerangan produk

Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

Dupleks Fiber Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua LC Duplex Patch Cord adalah 10 0% optik diuji untuk kehilangan kemasukan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. Kabel Patch Fiber Optic termasuk mod tunggal 9/125 tunggal atau 50/125 multimode atau 62.5 / 125.

kabel patch serat Ciri-ciri:

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard

(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS

(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.

(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

kabel patch gentian optik Imej terperinci

Duplex Fiber Patch CordFiber Optic Patch CordDuplex Patch Cord




Kategori produk : Kawat Patch Fiber > LC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong