Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Fo Lc Connector,Jenis Penyambung Fo,Spesifikasi Penyambung Lc
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Fo Lc Connector,Jenis Penyambung Fo,Spesifikasi Penyambung Lc

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > LC Fiber Connector > Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

Berkongsi untuk:  
    Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
    Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
    Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

Taipkan: Penyambung gentian optik

Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

Model Number: SC/PC

Mode: Singlemode,multimode

Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

Insertion Loss: Singemode(UPC)≤ 0.2db

Return Loss: Singemode(UPC)≥55db

Durability: ≤ 0.2db Typical Change, 1000 Times

Operating Tempe: -45 To +85 Degree

Ferrule Polish: APC, UPC ,PC

Additional Info

Pembungkusan: pembungkusan polibeg

Produktiviti: 5000PCS

Jenama: FOC / OEM

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: shenzhen

Keupayaan bekalan: 10000PCS

Sijil: ISO90001

Kod HS: 853670

Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

FO LC Connector Kehilangan kemasukan rendah dan kerugian pulangan .Multimode lc duplex penyambung Boots perumahan plastik plastik dan baut UL. Jenis Penyambung LC FO dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm.



Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Telekomunikasi Telekomunikasi optik
--FTTH (Fiber To The Home)
--CATV & CCTV
- Rangkaian Pemprosesan Data
- Peralatan Elektrik
- Rangkaian kawasan tempatan


Ciri-ciri ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, Penyambung gentian SC, Penyambung gentian ST, Penyambung gentian LC) :

4. Spesifikasi

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

 0.2db

 0.2db

 0.25db

Return loss

55db

65db

30db

Durability

 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity: 0.5um

125.0um, Concertricity: 3.0um

125.3+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.3+1/-0um, Concertricity: 0.5um

127.0um, Concertricity: 3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity: 1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity: 0.5um

128.0um, Concertricity: 3.0um

126.0+1/-0um, Concertricity: 1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity: 0.5um

 
Lc


lc sm dx patch cord 2.3

sc pc sm sx patch cord.1 2

st pc sm sx patch cord 1 2




Kategori produk : Penyambung gentian > LC Fiber Connector

E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal