Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > LC Fiber Connector > LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik
LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik
LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik
LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik
LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-LC-012

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Mode: Singlemode,multimode

    Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

    Ferrule: Ceramic

    Model Number: LC,ST,FC,SC

Additional Info

    Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    Produktiviti: 5000PCS

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS: 853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

LC LC Fiber Connector, PC Fiber Connector Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, konsentrisiti tinggi. Penyambung Digunakan Untuk Jenis Fiber Optic Jenis pelbagai jenis atau satu keping boleh didapati.


PC Fiber Connector 1LC LC Fiber Connector





Spesifikasi:

1) Jenis penyambung: FC, SC, LC, ST.
2) Ferrule End-face: PC, UPC, APC.
3) Jenis Teras: Single-mode (SM: 9 / 125um), Multimode (MM: 50 / 125um atau 62.5 / 125um).
4) Kuantiti Kabel: Simplex, Duplex.
5) Diameter kabel: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm.
6) Panjang Kabel: 1, 2, 3 meter atau disesuaikan.

7) Jenis kabel: PVC, LSZH.

8) Permohonan: FTTH FTTB FTTX Network

9) Suhu Pengoperasian: -40 ~ + 75 darjah

10) Perintah OEM dan ODM dialu-alukan lebih dari 10 tahun.


Ciri-ciri:

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter:


 Insertion loss SM ≤0.20 dB
MM ≤0.25dB
Return loss

PC

≥50 dB
UPC  ≥55 dB
APC ≥65dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes





SM: 125.0+1/-0um concentricity:≤1.0um
125.5+1/-0um ≤1.0um
126.0+1/-0um ≤1.0um
MM:125 um
concentricity:1≤3 um
127 um ≤3 um
128 um
≤3 um
Operating temperature -40~85


Kategori produk : Penyambung gentian > LC Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong