Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > LC Fiber Connector > Penyambung Optik Fiber Mini LC

Penyambung Optik Fiber Mini LC
Penyambung Optik Fiber Mini LC
Penyambung Optik Fiber Mini LC
Penyambung Optik Fiber Mini LC

Penyambung Optik Fiber Mini LC

Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FC-LC-009

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Mode: Singlemode,multimode

    Diameter: 0.9 2.0 3.0mm

    Ferrule: Ceramic

    Model Number: LC

Additional Info

    Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    Produktiviti: 5000PCS

    Jenama: FOC / OEM

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 10000PCS

    Sijil: ISO90001

    Kod HS: 853670

    Port: Shenzhen,Ningbo,Xianggang

Penerangan produk

Penyambung Optik Fiber Mini LC

Antaramuka penyambung LC Fiber Optic telah dibangunkan oleh Lucent Technologies (oleh itu, Lucent Connector). Penyambung PC LC Fiber Optik Simplex Duplex menggunakan mekanisme tab penahan, serupa dengan penyambung telefon atau RJ45, dan 9 125 Penyambung Fiber Optic menyerupai bentuk penyambung SC setis. Fiber Optic LC Mini Connetcorlc pc connector






Spesifikasi ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector) :

1) Jenis penyambung: FC, SC, LC, ST.
2) Ferrule End-face: PC, UPC, APC.
3) Jenis Teras: Single-mode (SM: 9 / 125um), Multimode (MM: 50 / 125um atau 62.5 / 125um).
4) Kuantiti Kabel: Simplex, Duplex.
5) Diameter kabel: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm.
6) Panjang Kabel: 1, 2, 3 meter atau disesuaikan.

7) Jenis kabel: PVC, LSZH.

8) Permohonan: FTTH FTTB FTTX Network

9) Suhu Pengoperasian: -40 ~ + 75 darjah

10) Perintah OEM dan ODM dialu-alukan lebih dari 10 tahun.


Ciri-ciri ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber Connector ) :

- Kekuatan yang baik

- Prestasi suhu yang baik

- Pemasangan mudah

- Harga kompetitif


Parameter ( Fiber Connector, Penyambung Fiber FC , Penyambung Fiber SC, Penyambung Fiber ST, Penyambung Fiber LC ) :


 Insertion loss SM ≤0.20 dB
MM ≤0.25dB
Return loss

PC

≥50 dB
UPC  ≥55 dB
APC ≥65dB

Durability

<0.20 dB typical change, 1000 mating

Ferrule hole sizes





SM: 125.0+1/-0um concentricity:≤1.0um
125.5+1/-0um ≤1.0um
126.0+1/-0um ≤1.0um
MM:125 um
concentricity:1≤3 um
127 um ≤3 um
128 um
≤3 um
Operating temperature -40~85


Kategori produk : Penyambung gentian > LC Fiber Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong