Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > LC Fiber Connector

LC Fiber Connector

Penuh semua kategori product of LC Fiber Connector, kami adalah pengeluar khusus dari China, LC Fiber Connector, Penyambung LC pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Fiber Optic LC Connector R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC Spesifikasi Penyambung Optik LC termasuk kawat patch gentian optik versi singlemode dan multimode datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan PC pra-digilap, UPC, APC. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber...

    • Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC Kombinasi unik saiz kecil dan klik penyambungan menjadikan Fiber LC LC Connector sebagai pilihan tepat untuk rangkaian anda. Penyambung CL Connection termination loss loss Simplex, duplex dan multi-fiber assemblies tersedia dalam standard dan custom. Permohonan ( Fiber Connector, FC...

    • Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi FO LC Connector Kehilangan kemasukan rendah dan kerugian pulangan .Multimode lc duplex penyambung Boots perumahan plastik plastik dan baut UL. Jenis Penyambung LC FO dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber...

    • Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan

    Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan LC jenis penyambung gentian optik, Penyambung LC Fiber Optic penyambung rendah dan kerugian pulangan. Bidang penyambung gentian optik boleh dipasang Bangku perumahan dan butiran plastik UL yang diberi nilai, penyambung optik LC UL perumahan plastik yang diberi nilai...

    • Penyambung Serat Optik Mini LC

    Penyambung Serat Optik Mini LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Serat Optik Mini LC LC penyambung optik UL-rated perumahan plastik dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm, Gabungan unik saiz kecil dan klik penyambungan menjadikan Mini LC Fiber Connector pilihan yang tepat untuk rangkaian anda. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC...

    • Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex Penyelesaian Penyambung Penyambung Serat LC telah dibangunkan sebagai tindak balas kepada keperluan pelanggan bagi kesambungan optik gentian yang lebih kecil dan mudah digunakan. Penyambung Duplex Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, concentricity yang tinggi....

    • LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

    LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    LC Penyambung Untuk Kabel Fiber Optik LC LC Fiber Connector, PC Fiber Connector Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, konsentrisiti tinggi. Penyambung Digunakan Untuk Jenis Fiber Optic Jenis pelbagai jenis atau satu keping boleh didapati. Spesifikasi: 1) Jenis penyambung: FC, SC, LC,

    • Fiber Optic LC Connector

    Fiber Optic LC Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Fiber Optic LC Connector Penyambung LC Perumahan plastik UL yang diberi nilai dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm , penyambung fiber optik lc Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, konsentrisiti tinggi, penyambung optik l Single mode , Multimode dan Sudut PC. Spesifikasi...

    • Penyambung Multimode Fiber Optik LC

    Penyambung Multimode Fiber Optik LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Multimode Fiber Optik LC Penyambung LC Mutlitmode Fiber Optic menamatkan hujung serat optik, dan membolehkan penyambungan dan pemutusan yang lebih cepat daripada splicing. Penyambung serabut LC Penyerapan rendah dan kehilangan kembali. Multimode lc duplex penyambung Boots UL-rated plastic housing and boot....

    • Penyambung Optik Fiber Mini LC

    Penyambung Optik Fiber Mini LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Optik Fiber Mini LC Antaramuka penyambung LC Fiber Optic telah dibangunkan oleh Lucent Technologies (oleh itu, Lucent Connector). Penyambung PC LC Fiber Optik Simplex Duplex menggunakan mekanisme tab penahan, serupa dengan penyambung telefon atau RJ45, dan 9 125 Penyambung Fiber Optic menyerupai bentuk...

    • LC UPC OM3 Connector

    LC UPC OM3 Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Fiber APC LC Connector Penyambung LC OM3 disediakan dengan ferrule 1.25mm zirkonia. LC Penyambung Beige, LC UPC Optic Fiber Connector juga menggabungkan mekanisme penguncian yang unik yang menyediakan kestabilan dalam sistem rak mount. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber...

    • LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal Penyambung Fiber Optic Jenis LC yang dilesenkan oleh Lucent Technologies menyediakan reka bentuk menarik dan saiz kecil yang sempurna untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung LC / APC dan Penyambung LC Mod Single dalam versi simplex atau dupleks. Spesifikasi: ( Fiber Connector, FC...

    • LC PC Connector Fiber

    LC PC Connector Fiber

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    LC PC Connector Fiber Dengan pengenalan penyambung serasi Lcpc Fiber Connector dan komponen rangkaian aktif, LC LC Connector Fiber pertumbuhan mantapnya di arena FTTH dijangka berterusan. Mod Single LC Penyambung gabungan saiz kecil dan ciri selak membuat ia sesuai untuk rak / panel padat penduduk. Spesifikasi: 1)...

    • Fiber APC LC Connector

    Fiber APC LC Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Fiber APC LC Connector APC LC Connector menggunakan tiub plastik terdedah perumahan gentian optik. Ini memerlukan sambungan ke kabel sepadan di sisi yang lain, dengan memasukkan penyambung yang berkawan dengan yang lain. LC Fiber LC Connector, FO LC Connector adalah jenis penyambung optik komersial yang paling biasa....

    • Penyambung Gentian Mod LC

    Penyambung Gentian Mod LC

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Gentian Mod LC LC TO LC Connector UL-rated perumahan plastik dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm. Dimensi mekanikal ketepatan; Sinlge Mode LC termasuk Zirconium ferrule PC atau diameter 8 darjah LC APC Fiber Connector 125-128um concentricity tinggi. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC...

    • LC Dual Fiber Connector

    LC Dual Fiber Connector

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    LC Dual Fiber Connector LC Duplex Fiber Connector, Dual LC Connector, LC Duplex Connector adalah dua penghujung optik optik jumper jumper, dok sesuai dengan medium transmisi boleh dibahagikan kepada optik tunggal mod tunggal optik, pelompat multi-mode, dan lain-lain seperti sebagai plastik untuk medium penghantaran...

    • Penyambung Serat Optik LC Multimode

    Penyambung Serat Optik LC Multimode

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Serat Optik LC Multimode LC Multimode Fiber Connector mudah untuk memasang dengan splice mekanikal dan tidak menggilap, Multimode LC Connector Mudah untuk pembelajaran teknologi dengan kaedah pemasangan mudah (dalam masa 1 dan setengah minit), LC MM Penyambung Meminimumkan kadar kecacatan oleh ciri-ciri...

    • Penyambung Duplex Simplex SM SM

    Penyambung Duplex Simplex SM SM

    • Harga seunit: USD 0.2 / Piece/Pieces

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO90001

    Penyambung Duplex Simplex SM SM Penyambung Duplex LC SM, LC Simplex Connector adalah kabel serat optik yang dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkannya menjadi cepat dan mudah disambungkan ke CATV, suis optik, atau peralatan telekomunikasi lain. Mod Single Fiber LC Connector Mempunyai lapisan...

China LC Fiber Connector Pembekal

Penyambung gentian LC menyediakan reka bentuk pull-proof dan saiz kecil yang sempurna untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Serangkaian penyambung gentian LC adalah penyambung LC mod tunggal dan penyambung LC multimode, penyambung LC optik simplex dan duplex dengan diameter berbeza (0.9mm, 2.0mm, 3.0mm). Penyambung serat LC, yang disediakan dengan ferrule zirkonia 1.25mm, digunakan secara meluas untuk Fiber to home (FTTH), Local Areal Networks (LAN), Rangkaian Optik Pasif (PON), CATV, Sistem komunikasi serat. Foclink, pembekal yang boleh dipercayai penyambung serat SC sentiasa bersebelahan dengan anda 7 * 24.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com