Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai LC > LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter

LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter
LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter
LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter
LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter
LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter

LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FOC-LA-05

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Type: PC/UPC/APC

    Color: Blue,Green,Grey

    Return Loss: > 50db

    Model: SM&MM

    Working Conditio: -40°C To +75°C

    Application: FTTH System

    Sleeve: Ceramic Sleeve; PB Sleeve

    Channel: DUPLEX; SIMPLEX

    Insertion Loss: Less Than 0.20dB

    Product Name: Lc Duplex Adapter

Additional Info

    Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

LC / Apc LC / Upc Om4 Quad SM Adapter


Foclink's LC-quad lc pc quad flange adapter , kadang-kadang juga disebut coupler, Lc Quad Flange Adapter adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan menghubungkan dua penyambung dengan tepat, penyesuai gentian optik membenarkan sumber cahaya dihantar paling banyak dan mengurangkan kerugian sebanyak mungkin. Pada masa yang sama, Lc Quad Adapter merit kerugian penyisipan yang rendah, baik pertukaran dan reproduktif. Foclink membekalkan pelbagai lengan mengawan dan Quad Lc Pc Quad Flange Adapter , termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita.


Lc Quad Flange Adapter

Lc Quad Lc Pc Quad Flange AdapterQuad Lc Pc Quad Flange Adapter


Ciri Untuk Penyesuai Optik Fiber

1. Penyesuai optik LC SC FC ST
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Operasi temp .: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Spesifikasi Untuk Penyesuai Optik Fiber


Kerugian penyisipan: <0.2dB
Kebolehulangan: <0.2dB
Pertukaran: <0.2dB
Daya retensi: 200-600G
Masa Ketahanan:> 1000
Julat suhu: -40 - 80 darjah Celsius

Permohonan Penyesuai Optik Fiber


Rangkaian Kawasan Tempatan
Sistem CATV
Rangkaian Telekomunikasi
Ujian Peralatan

Lc Quad Adapter


Penyesuai Optik Fiber di Pusat Data

Penyesuai gentian optik adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel serat optik atau penyambung gentian optik antara dua garisan optik gentian, yang mempunyai kelebihan kehilangan sisipan yang rendah, penukaran dan penambahbaikan yang baik. Rajah berikut menunjukkan penyesuai yang digunakan bersama panel penyesuai serat dan panel pengurusan kabel dalam penyelesaian pusat data.

Quad Lc Pc Quad Flange Adapter

Penyesuai merapatkan Jurang antara penyambung gentian optik

Digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi gentian optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAN, rangkaian akses gentian optik dan penghantaran video.

Pakej ini akan dibungkus mengikut keperluan eksport standard, kepuasan pelanggan adalah sasaran kami.
Percetakan label: Logo pelanggan atau jenama Foclink tersedia
Pembungkusan dalaman: 1 unit dalam kotak plastik
Pembungkusan luar: karton akan dibungkus dengan karung, melindungi karton daripada habuk dan basah.


LC-quad lc pc quad flange adapterC4

Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai LC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong