Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai LC > LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter
LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter
LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter
LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter
LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-LC-009

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Type: PC/UPC/APC

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Return Loss: > 50db

    Insertion Loss: IL<0.2db

    Model: SM&MM

    Application: FTTH FTTB FTTX Network

    Channels Number: Duplex

    Working Conditio: -40°C To +75°C

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    Produktiviti: 300000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

LC PC Quad OM4 Adapter

Lc / pc Om4 Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan logam yang disediakan dengan prestasi mekanikal dan optik jangka panjang yang konsisten. Ini LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter boleh menyediakan penamatan serabut cepat dan mudah di lapangan. Lc Quad Flange Coupler LC Hibrid Serat Penyesuai optik LC / PC SM Coupler, .Fiber Patch Cord, Penyesuai Gentian, Splitter Fiber, Penyambung Fast Fiber, Attenuator Serat, Box Termination Fiber


Gambar produk penyesuai LC :

LC PC Quad Flange OM4 Optical AdapterLc /pc Om4 Adapter

Ciri Penyesuai LC :

1, UPC atau APC Pilihan

2, SM atau MM Pilihan

3, Dengan / Tanpa flange Pilihan

4, Simplex, Dupleks atau Quad Pilihan

5, Lengan Zirconia, Reka bentuk padat

6, kehilangan masuk yang rendah, kerugian pulangan yang tinggi

7, Mematuhi IEC, Telcordia GR 326 dan piawaian JIS

Permohonan Penyesuai LC :

CATV

Rangkaian telekomunikasi

Peralatan ujian

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian pemprosesan data


LC Adapter Penerangan Produk:

Lc Adapter Four

Bahagian & Bahan

Parts

Material

Remarks

Sleeve

Zirconia, PB 

 

Housing

PC

Flammability UL94 V-0

Dust cap

PVC

Flammability UL94 V-0

Shutter

ABS

Flammability UL94 V-0

Metal Clip

Stainless Steel

 

Prestasi Optik

 

Premium Grade

Standard Grade

Insertion Loss

≤0.1dB

≤0.2dB

Durability

1000 times

1000 times

Alam dan Mekanikal

 Properties

Test condition

Conformance

Test result

Vibration

10-55Hz, 1.5mm, 60min

IEC61300-2-1

≤0.2dB

Mating Durability

1000 Mating, clean every 25 mating.

IEC61300-2-2

≤0.2dB

Impact

1.5m, 8 drops

IEC61300-2-6

≤0.2dB

Strength of Coupling Mechanism

40N, 10Min, L=22-28cm

IEC61300-2-12

≤0.2dB

Temperature Cycling

 40ºC to +75ºC, 40 cycles

IEC61300-2-22

≤0.2dB

Temperature humidty cycling

40ºC, 95%, 96Hr

IEC61300-2-21

≤0.2dB

Operating Temperature

 -40ºC to +85ºC

 

≤0.2dB

Storage Temperature

 -40ºC to +85ºC

 

≤0.2dB

Data Teknikal Penyesuai Gentian : Lc Quad Flange Coupler

Pembungkusan gentian & penghantaran:

LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai LC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong