Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai LC > LC PC APC Quad Adapter

LC PC APC Quad Adapter
LC PC APC Quad Adapter
LC PC APC Quad Adapter
LC PC APC Quad Adapter
LC PC APC Quad Adapter

LC PC APC Quad Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-LC-004

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Type: PC/UPC/APC

    Return Loss: > 50db

    Model: SM&MM, Quad SM Fiber Optic Adapter

    Working Conditio: -40°C To +75°C

    Application: FTTH System

    Sleeve: Ceramic Sleeve; PB Sleeve

    Channel: DUPLEX; SIMPLEX

    Insertion Loss: Less Than 0.20dB

    Certification:: ISO9001:2008&ROHS

Additional Info

    Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK

Penerangan produk

LC PC Quad Adapter

LC PC Quad Adapter adalah bahagian sambungan. Foclink membekalkan pelbagai adapter, termasuk FC, SC, ST, LC dan penyesuai hibrid, yang digunakan secara meluas dalam ODF, sistem komunikasi fiber optik, peralatan ujian LC / APC DX Adapter . Penyesuai standard adalah untuk menyambung dua hujung gentian optik dengan penyambung yang sama. Dan LC APC SingleMode Quad Adapter digunakan untuk menyambung dua hujung serat optik dengan penyambung yang berbeza, contohnya, FC-ST, SC-LC, FC-SC, SC-ST, Fiber Patch Cord, Fiber Adapter, Fiber Splitter, Fiber Fast Penyambung, Serat Attenuator, Peti Penamatan Serat


LC PC Quad Adapter gambar produk:

LC PC Quad Adapter Penyesuai LC Ciri-ciri:

  • · Baik untuk dipatuhi

    · Precision-machined

    · Kebolehpercayaan dan kestabilan yang tinggi

    · Lengan Seramik atau Gangsa

    · Dua jenis serat serat: PC / UPC

    · Simplex, duplex, quadruple

Permohonan:

· Rangkaian Telekomunikasi

· Peralatan ujian

· Rangkaian Kawasan Tempatan

· CATV

· Menghubungkan dengan pelbagai jenis Ferrules


Penerangan Produk

SC,FC,LC,MU,MTRJ,ST,SC/ST,FC/ST,SC/FC Fiber Optic Adapter

Parameter

Unit

Description

Insertion Loss (Typical)

dB

≤0.2

Return Loss

dB

PC≥45

UPC≥50

APC≥60

Mechanical endutance (500T)

dB

≤0.2

Exchangeability

dB

≤0.2

Operating Temperature

°C

-40~+75

Storage Temperature

°C

-40~+85

Relative Humidity

%

95

Parameter

Unit

Fixed Optical Attenuator

Variable Optical Attenuator

Operation wavelength

nm

1310,1550

1200-1600

Atteneuation Value

dB

±0.5dB(<10dB)

±1.0dB(>10dB)

0-3

Max.Optical input Power

mW

500

500

Max.PDL

dB

≤0.1

≤0.1

Retur Loss

dB

UPC

>50

 

APC

<60

Operating Temperturre

°C

-40~+75

-40~+75

Storage Temperature

°C

-40-~+85

-40~+85



Soalan Lazim:

1, sampel percuma - kami boleh membekalkan produk percuma untuk ujian
2, Perkhidmatan jenama --FOC / OEM / ODM boleh diterima
3, Tahap Kualiti - Kualiti tinggi mengikut keperluan anda
4, Harga yang kompetitif --Kami mempunyai kilang kami sendiri, Harga kompetitif boleh disediakan
5, Syarat pembayaran - Bayaran bersih. Seperti T / T, Western Union, Paypal, LC dan sebagainya
6, cara penghantaran - Laut, Air, atau Express (DHL, Fedex, UPS, EMS dll)
7, Masa Penghantaran - Selalunya 3-5 hari, Kurang dari seminggu.



pembungkusan & penghantaran

LC/APC DX Adapter

Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai LC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong