Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector > Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada
Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada
Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada
Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada
Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

Harga seunit: USD 0.55 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SP-007

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Application: FTTH Drop Cable,CATV ,CCTV Etc

    Mode: SM

    Cable Diameter: 2.0*3.0mm

    Anti-fire Class: V0

    Polishment: APC

    Type: SC APC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Material: PEI

    Return Loss: ≤-40dB

    Key Words: FTTH SC Fast Connector

Additional Info

    Pembungkusan: 12 unit / beg

    Produktiviti: 30000pcs/day

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    Sijil: GS RoHS ISO CE

    Kod HS: 85369000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

Fiber Optic 90 Degree Connector membolehkan sambungan teras optik mudah tanpa apa-apa amalan tambahan, atau pelekat. tidak memerlukan ruang kerja dengan menghubungkan dirinya dalam persekitaran yang mencabar seperti tiang telefon dan lurang. Ia menyambung semula kabel dan mengurangkan kadar kecacatan sambungan oleh ralat pemasang di lapangan. Perhimpunan Bidang Serat Optik SC / apc Upc Fast Cepat juga menggunakan kepala pengatur mekanikal V-groove dan oleh itu penggunaan epoksi tidak diperlukan untuk penamatan penyambung. Penyambung Pantas SC menawarkan kemudahan dalam pemasangan dan kestabilan yang kuat. Harga Baik SC / apc Single-mode Fusion Splice On telah dipancarkan kilang, menghilangkan keperluan bahan-bahan penggilap mana-mana, dengan itu membolehkan penyediaan dan penamatan gentian optik dalam pecahan masa kaedah konvensional yang lain.

Ciri-ciri: ( Penyambung cepat F iber , Penyambung cepat SC, LC penyambung cepat, FC penyambung cepat, penyempitan gentian pada penyambung )

Kehilangan kemasukan yang rendah

Kemudahan pemasangan

Kos & Kebolehpercayaan yang rendah

Kemudahan penggunaan

Kepekaan alam sekitar yang rendah

Kerugian pulangan yang tinggi (jumlah pantulan yang rendah di antara muka)

Aplikasi:

CATV & FTTH

Rangkaian telekomunikasi

Rangkaian kawasan setempat (LAN)

Rangkaian kawasan luas (WAN)

Pemasangan premis

Rangkaian pemprosesan data

Penamatan peranti aktif video dan ketenteraan

Rangka Pengedaran Optik

Peralatan Rangkaian Optik

Spesifikasi:

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

≤ 0.2db

≤ 0.2db

≤ 0.25db

Return loss

≥55db

≥65db

≥30db

Durability

≤ 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

127.0um, Concertricity: ≤3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

126.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

Gambar :

Optical Fiber Field Assembly Sc Apc Upc Fast QuickOptical Fiber Assembly Sc Apc Upc Fast QuickGood Price Sc Apc Single Mode Fusion Splice OnFiber Optic ConnectorFiber Optic 90 Degree Connector


Kategori produk : Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong