Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector > Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx
Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx
Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx
Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx
Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

Harga seunit: USD 0.55 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SP-006

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Application: FTTH Drop Cable,CATV ,CCTV Etc

    Mode: SM

    Cable Diameter: 2.0*3.0mm

    Anti-fire Class: V0

    Polishment: APC

    Type: SC APC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Material: PEI

    Return Loss: ≤-40dB

    Key Words: FTTH SC Fast Connector

Additional Info

    Pembungkusan: 12 unit / beg

    Produktiviti: 30000pcs/day

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    Sijil: GS RoHS ISO CE

    Kod HS: 85369000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

Reka bentuk yang unik dari badan penyemprotan mekanikal yang dipatenkan menggabungkan stub serat yang dipasang kilang dan ferrule seramik yang telah dipoles sebelumnya. Perhimpunan Cepat-SC hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pelucutan serat, lap dan pecah serat. Tiada bekalan kuasa elektrik diperlukan untuk memasang Mod Single Pc Field Pc Fast . Menjual Top Sc / upc Fast Connector Untuk Fttx untuk Fiber Optic Drop Cable. Penyambung Fast Sc Upc 0.9mm direka untuk penamatan bidang sederhana dan pantas gentian tunggal, tanpa penggilap atau pelekat. Siri penyambung cepat sudah menjadi penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di dalam bangunan dan lantai untuk aplikasi LAN & CCTV dan FTTH.

Ciri-ciri: ( Penyambung cepat F iber , Penyambung cepat SC, LC penyambung cepat, FC penyambung cepat, penyempitan gentian pada penyambung )

Kehilangan kemasukan yang rendah

Kemudahan pemasangan

Kos & Kebolehpercayaan yang rendah

Kemudahan penggunaan

Kepekaan alam sekitar yang rendah

Kerugian pulangan yang tinggi (jumlah pantulan yang rendah di antara muka)

Aplikasi:

CATV & FTTH

Rangkaian telekomunikasi

Rangkaian kawasan setempat (LAN)

Rangkaian kawasan luas (WAN)

Pemasangan premis

Rangkaian pemprosesan data

Penamatan peranti aktif video dan ketenteraan

Rangka Pengedaran Optik

Peralatan Rangkaian Optik

Spesifikasi:

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

≤ 0.2db

≤ 0.2db

≤ 0.25db

Return loss

≥55db

≥65db

≥30db

Durability

≤ 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

127.0um, Concertricity: ≤3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

126.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

Gambar :

Single Mode Sc Field FastSc Upc Fast ConnectorTop Selling Sc Upc Fast Connector For FttxSingle Mode Sc Pc Field Fast0 9mm Sc Upc Fast Connector


Kategori produk : Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong