Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector > Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc
Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc
Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc
Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc
Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

Harga seunit: USD 0.55 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 3 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FFC-SP-005

    Taipkan: Penyambung gentian optik

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Application: FTTH Drop Cable,CATV ,CCTV Etc

    Mode: SM

    Cable Diameter: 2.0*3.0mm

    Anti-fire Class: V0

    Polishment: APC

    Type: SC APC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Material: PEI

    Return Loss: ≤-40dB

    Key Words: FTTH SC Fast Connector

Additional Info

    Pembungkusan: 12 unit / beg

    Produktiviti: 30000pcs/day

    Jenama: FOC

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    Sijil: GS RoHS ISO CE

    Kod HS: 85369000

    Port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

Penerangan produk

Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

Penggunaan Fiber Optic Fast Connectoc SC APC konsentris tinggi serat ferrule Ft SC APC / UPC Fiber Optic Fast Connector serat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kehilangan pulangan yang tinggi
ketepatan prestasi optik V-groove yang akan dipotong pada mekanisme mekanikal penguncian tapak yang tetap kepada serat mempunyai
V-groove pusat serat teras gabungan teras serat yang tepat dengan pencocokan indeks refraksi indeks yang hampir sama. Produk ini adalah Fiber Optic SC APC Plastic Quick Connector tertanam serat optik muka penggilapan unjuran tinggi dan jisim seramik

Ciri-ciri: ( Penyambung cepat F iber , Penyambung cepat SC, LC penyambung cepat, FC penyambung cepat, penyempitan gentian pada penyambung )

Kehilangan kemasukan yang rendah

Kemudahan pemasangan

Kos & Kebolehpercayaan yang rendah

Kemudahan penggunaan

Kepekaan alam sekitar yang rendah

Kerugian pulangan yang tinggi (jumlah pantulan yang rendah di antara muka)

Aplikasi:

CATV & FTTH

Rangkaian telekomunikasi

Rangkaian kawasan setempat (LAN)

Rangkaian kawasan luas (WAN)

Pemasangan premis

Rangkaian pemprosesan data

Penamatan peranti aktif video dan ketenteraan

Rangka Pengedaran Optik

Peralatan Rangkaian Optik

Spesifikasi:

 

Singemode(UPC)

Singemode(APC)

Multimode

Insertion loss

≤ 0.2db

≤ 0.2db

≤ 0.25db

Return loss

≥55db

≥65db

≥30db

Durability

≤ 0.2db typical change, 1000 times mating

Operating Temperature

-45 to +85 degree

Ferrule Hole Sizes

125.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

127.0um, Concertricity: ≤3.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

125.5+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

126.0+1/-0um, Concertricity:≤1.0um

126.0+1/-0um, Concertricity:≤0.5um

 

Gambar :

Sc Upc Apc Ftth Fusion ConnectorSc Upc Apc Ftth Fusion Splice On ConnectorSc Apc Fiber Optic Quick ConnectorSc Apc Single Mode Fiber Optic Quick ConnectorField Assembly Ftth Fast Connector Sc Apc


Kategori produk : Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong